Agentlik sədri şöbə müdirini
Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin tabeliyində Dövlət Məşğulluq Agentliyində yeni kadr təyinatı olub.
Medianews.az "Unikal"a istinadən xəbər verir ki, bununla bağlı DMA-nın İdarə Heyətinin sədri Hasil Abbasov müvafiq əmr imzalayıb.
Əmrə əsasən, Gülnarə İntizam qızı Cəfərli İnsan resursları departamentinin müdir müavini təyin edilib. O bundan əvvəl adıçəkilən departamentin İşə qəbul və planlama şöbəsinin müdiri idi.
Eyni zamanda, agentliyin İnzibati departamentinin Təsərrüfat şöbəsinin müdiri Kamal Məmmədov işdən azad olunub.

В Государственном агентстве по вопросам занятости при Министерстве труда и социальной защиты населения произошло новое кадровое назначение.
Medianews.az со ссылкой на «Unikal» сообщает, что по этому поводу председатель правления ГАА Хасил Аббасов подписал соответствующий приказ.
Согласно приказу, Гюльнаре Интизам кызы Джафарли назначена заместителем начальника отдела кадровых ресурсов. Ранее она была начальником отдела приема на работу и планирования указанного отдела.
В то же время начальник Службы хозяйственного отдела Административного отдела агентства Камал Мамедов был освобожден от должности.