Agentlik sədri şöbə müdirini
Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin tabeliyində Dövlət Məşğulluq Agentliyində yeni kadr təyinatı olub.
Medianews.az "Unikal"a istinadən xəbər verir ki, bununla bağlı DMA-nın İdarə Heyətinin sədri Hasil Abbasov müvafiq əmr imzalayıb.
Əmrə əsasən, Gülnarə İntizam qızı Cəfərli İnsan resursları departamentinin müdir müavini təyin edilib. O bundan əvvəl adıçəkilən departamentin İşə qəbul və planlama şöbəsinin müdiri idi.
Eyni zamanda, agentliyin İnzibati departamentinin Təsərrüfat şöbəsinin müdiri Kamal Məmmədov işdən azad olunub.

There has been a new personnel appointment at the State Employment Agency under the Ministry of Labor and Social Protection of the Population.
Medianews.az, citing "Unikal," reports that the chairman of the board of the SEA, Hasil Abbasov, signed the relevant order regarding this matter.
According to the order, Gulnara Intizam qizi Jafarli was appointed deputy head of the Human Resources Department. Previously, she was the head of the Recruitment and Planning Division of the mentioned department.
At the same time, Kamal Mammadov, head of the Administrative Department’s Household Division of the agency, was dismissed from his position.