Röyanın əməkdar artistlə rəqsi GÜNDƏM OLDU -
Xalq artisti Röya Ayxan və Əməkdar artist Xəyyam Nisanov uzun müddətdən sonra eyni məclisdə bir araya gəlib.
Medianews.az Milli.Az-a istinadən xəbər verir ki, sənətçilərin tədbirdəki çıxışı və xüsusilə səhnədə nümayiş etdirdikləri rəqs performansı qonaqların və sosial şəbəkə istifadəçilərinin marağına səbəb olub.
Məclisdən yayılan görüntülərdə hər iki ifaçının enerjili və səmimi anlar yaşadığı görünür. Onların ritmə uyğun rəqsi iştirakçılar tərəfindən alqışlarla qarşılanıb.
Sosial şəbəkələrdə yayılan videolara çoxsaylı rəylər yazılıb. İzləyicilər sənətçilərin enerjisini və səhnə uyğunluğunu yüksək qiymətləndiriblər.

Танец Рояны с заслуженным артистом СТАЛ АКТУАЛЬНОЙ ТЕМОЙ -
Народная артистка Рёя Айхан и Заслуженный артист Хайям Нисанов после долгого времени вновь собрались на одном мероприятии.
Medianews.az, ссылаясь на Milli.Az, сообщает, что выступление артистов на мероприятии и особенно их танцевальный перформанс на сцене вызвали интерес у гостей и пользователей социальных сетей.
На кадрах с мероприятия видно, что оба исполнителя испытывали энергичные и искренние моменты. Их танец в такт ритму был встречен аплодисментами участников.
Видеоролики, распространённые в социальных сетях, получили множество комментариев. Зрители высоко оценили энергетику артистов и их сценическую совместимость.