Keçmiş həyat yoldaşını iş otağında
Medianews.az xəbər verir ki, hadisə rayonun Dönük Qırıqlı kəndində yerləşən uşaq bağçası - körpələr evində qeydə alınıb.
Məlumata görə, 50 yaşlı Elçin Səfərov (ad və soyad şərtidir) bağçaya gəlib. Burada müəssisənin müdiri, keçmiş həyat yoldaşı olan Şəfiqə ilə (şərti ad) aralarında mübahisə yaranıb. Mübahisə zamanı o, əvvəl qadını boğub, sonra isə kürəyinə bıçaqla bir neçə dəfə vuraraq xəsarət yetirib.
Elçin Səfərov faktla bağlı polis əməkdaşları tərəfindən saxlanılıb və barəsində İnzibati Xətalar Məcəlləsinin 157-ci (döymə) maddəsi ilə protokol tərtib olunub.

The director of a kindergarten was beaten in her office in Tovuz.
Medianews.az reports that the incident was recorded at a kindergarten - nursery located in the village of Dönük Qırıqlı in the district.
According to information, 50-year-old Elçin Səfərov (name and surname are fictional) came to the kindergarten. Here, an argument occurred between the institution's director, Şəfiqə, who is his ex-wife (fictional name), and him. During the argument, he first strangled the woman, then stabbed her several times in the back with a knife, causing injury.
Elçin Səfərov was detained by police officers in connection with the case, and a protocol was drawn up against him under Article 157 (battery) of the Administrative Offenses Code.