Hikmət Hacıyev ABŞ-ni Müstəqillik Günü münasibəti ilə
Prezidentin köməkçisi - Prezident Administrasiyasının Xarici siyasət məsələləri şöbəsinin müdiri Hikmət Hacıyev ABŞ-ni Müstəqillik Günü münasibəti ilə təbrik edib.
Medianews.az xəbər verir ki, Prezidentin kömçəkçisi bununla bağlı "X" sosial şəbəkə hesabında paylaşım edib.
"Heydər Əliyev Mərkəzi – müasir memarlığın şah əsərlərindən biri – Amerika Birləşmiş Ştatlarının 250 illiyi münasibətilə ABŞ bayrağının rəngləri ilə işıqlandırılıb. ABŞ-dakı dostlarımızı və həmkarlarımızı səmimi-qəlbdən təbrik edirik. Müstəqillik Gününüz mübarək!", – deyə paylaşımda qeyd olunub.

The Assistant to the President - Head of the Foreign Policy Department of the Presidential Administration Hikmat Hajiyev congratulated the United States on Independence Day.
Medianews.az reports that the Assistant to the President made a post about this on the "X" social network account.
"The Heydar Aliyev Center – one of the masterpieces of modern architecture – has been illuminated in the colors of the United States flag on the occasion of the 250th anniversary of the United States. We sincerely congratulate our friends and colleagues in the USA. Happy Independence Day!", the post said.