Məktəblilər qəzaya düşdü:
Qardabani bələdiyyəsinin Kosalı ictimai məktəbindən şagirdləri ekskursiyaya aparan mikroavtobus qəza keçirib.
Medianews.az musavat.com-a istinadən xəbər verir ki, mikroavtobusda təxminən 30 nəfər olub. Hadisənin yolun kənarında baş verdiyi bildirilir.
İlkin məlumata əsasən, mikroavtobusun sürücüsü nəqliyyat vasitəsini saxladıqdan sonra digər mikroavtobusun sürücüsü ilə söhbət etdiyi vaxt arxadan gələn minik avtomobili mikroavtobusa çırpılıb.
Qəza nəticəsində sürücülərdən biri iki avtomobilin arasında qalaraq hadisə yerində həyatını itirib. Həlak olan şəxsin 68 yaşlı Qardabani sakini olduğu bildirilir.

A minibus carrying students from the Kosalı public school of the Gardabani municipality to an excursion was involved in an accident.
Medianews.az reports, referring to musavat.com, that there were approximately 30 people in the minibus. It is reported that the incident occurred on the roadside.
According to preliminary information, after the minibus driver stopped the vehicle and was talking with the driver of another minibus, a passenger car coming from behind collided with the minibus.
As a result of the accident, one of the drivers got trapped between the two vehicles and died at the scene. The deceased is reported to be a 68-year-old resident of Gardabani.