Məktəblilər qəzaya düşdü:
Qardabani bələdiyyəsinin Kosalı ictimai məktəbindən şagirdləri ekskursiyaya aparan mikroavtobus qəza keçirib.
Medianews.az musavat.com-a istinadən xəbər verir ki, mikroavtobusda təxminən 30 nəfər olub. Hadisənin yolun kənarında baş verdiyi bildirilir.
İlkin məlumata əsasən, mikroavtobusun sürücüsü nəqliyyat vasitəsini saxladıqdan sonra digər mikroavtobusun sürücüsü ilə söhbət etdiyi vaxt arxadan gələn minik avtomobili mikroavtobusa çırpılıb.
Qəza nəticəsində sürücülərdən biri iki avtomobilin arasında qalaraq hadisə yerində həyatını itirib. Həlak olan şəxsin 68 yaşlı Qardabani sakini olduğu bildirilir.

Микроавтобус, везший учеников из общественной школы Косалы муниципалитета Квардабани, попал в аварию.
Medianews.az со ссылкой на musavat.com сообщает, что в микроавтобусе находилось около 30 человек. Сообщается, что происшествие произошло на обочине дороги.
По предварительной информации, когда водитель микроавтобуса остановил транспортное средство и разговаривал с водителем другого микроавтобуса, сзади в микроавтобус врезался легковой автомобиль.
В результате аварии один из водителей затиснутый между двумя автомобилями, погиб на месте происшествия. Установлено, что погибшему было 68 лет, он был жителем Квардабани.