Bir-birinə bitişik 4 ev YANDI
Medianews.az xəbər verir ki, hadisə bu gün səhər saatlarında rayon ərazisində qeydə alınıb. Belə ki, bir-birinə bitişik almanlar tərəfindən inşa edilən 4 evdə qəfil yanğın başlayıb.
Dərhal hadisə yerinə FHN-nin Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Göygöl Rayon Dövlət Yanğından Mühafizə Hissəsinin yanğınsöndürən maşınları və canlı qüvvəsi cəlb edilib. Yanğın zamanı 4 nəfərə məxsus ümumi sahəsi 500 kvadratmetrə yaxın olan 4 bitişik evlərin 350 kvadratmetri yanıb. Qısa müddət ərzində yanğın yanğınsöndürənlər tərəfindən söndürülüb.
Evlərin qalan hissəsi və bitişik digər tikililər yanğınsöndürənlər tərəfindən mühafizə olunub. Yanğın nəticəsində xəsarət alan olmayıb.

В Гёйгёле произошел пожар.
Medianews.az сообщает, что инцидент произошел сегодня утром на территории района. В частности, внезапно начался пожар в 4 домах, построенных рядом друг с другом немцами.
Немедленно на место происшествия были задействованы пожарные автомобили и личный состав Государственной службы пожарной охраны Государственной противопожарной службы МЧС, Гёйгёльское районное отделение Государственной противопожарной службы. В результате пожара сгорело около 350 квадратных метров из общего 500 квадратных метров четырех прилегающих домов, принадлежащих 4 лицам. Пожарные потушили пожар в короткое время.
Остальная часть домов и соседних построек была защищена пожарными. В результате пожара никто не пострадал.