Bir-birinə bitişik 4 ev YANDI
Medianews.az xəbər verir ki, hadisə bu gün səhər saatlarında rayon ərazisində qeydə alınıb. Belə ki, bir-birinə bitişik almanlar tərəfindən inşa edilən 4 evdə qəfil yanğın başlayıb.
Dərhal hadisə yerinə FHN-nin Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Göygöl Rayon Dövlət Yanğından Mühafizə Hissəsinin yanğınsöndürən maşınları və canlı qüvvəsi cəlb edilib. Yanğın zamanı 4 nəfərə məxsus ümumi sahəsi 500 kvadratmetrə yaxın olan 4 bitişik evlərin 350 kvadratmetri yanıb. Qısa müddət ərzində yanğın yanğınsöndürənlər tərəfindən söndürülüb.
Evlərin qalan hissəsi və bitişik digər tikililər yanğınsöndürənlər tərəfindən mühafizə olunub. Yanğın nəticəsində xəsarət alan olmayıb.

A fire incident occurred in Goygol.
Medianews.az reports that the incident was recorded this morning in the district area. It was reported that a sudden fire started in 4 adjoining houses built by Germans.
Immediately, fire extinguishing vehicles and personnel from the State Fire Protection Service of the Ministry of Emergency Situations' Goygol District State Fire Protection Unit were deployed to the scene. During the fire, approximately 350 square meters of the total 500 square meters of 4 adjacent houses belonging to 4 people were burned. The fire was extinguished by firefighters in a short time.
The remaining parts of the houses and other adjoining buildings were protected by the firefighters. There were no injuries as a result of the fire.