Vinisius Junior gələcəyi ilə bağlı şübhələr olduğu üçün bu həftə “Real Madrid”də məşqlərə qayıtmayacaq.
Bu barədə “Daily Mail” qəzeti məlumat yayıb.
Daha əvvəl bildirilmişdi ki, “Real Madrid” bu həftə Vinisius Juniorun nümayəndələri ilə onun gələcəyi ilə bağlı danışıqlar aparacaq .
Bu danışıqlar yeni uzunmüddətli müqavilə üzrə razılığa gəlməyə yönələcək.
Bu yay sol cinahını gücləndirmək istəyən “Arsenal” Vinisiusla maraqlanır və vəziyyəti yaxından izləyir.
Baş məşqçi Joze Mourinyo braziliyalı oyunçunu saxlamaq istəyir və klub onun yeni müqavilə imzalamasını istəyir.
Lakin onun müqaviləsinin son ili qalıb və yeni müqavilə ilə bağlı razılıq əldə olunmazsa, “Real” gələn yay onu pulsuz itirmək əvəzinə satmağa hazır ola bilər./publika.az

Vinisius Junior will not return to training at "Real Madrid" this week due to doubts about his future.
This was reported by the "Daily Mail" newspaper.
It was previously reported that "Real Madrid" would hold talks with Vinisius Junior's representatives this week regarding his future.
These talks aim to reach an agreement on a new long-term contract.
"Arsenal," looking to strengthen their left flank this summer, is interested in Vinisius and is closely monitoring the situation.
Head coach Jose Mourinho wants to keep the Brazilian player, and the club wants him to sign a new contract.
However, he has one year left on his contract, and if no agreement is reached on a new contract, "Real" might be ready to sell him next summer rather than lose him for free./publika.az