Qadın 5 ayda 3 dəfə ailə qurdu
Məlumata görə, qadının və həyat yoldaşlarının şəxsiyyəti açıqlanmır. Hüquq-mühafizə orqanları evliliklərin rəsmi qeydiyyatdan keçib-keçmədiyini və ya yalnız toy mərasimlərindən ibarət olub-olmadığını araşdırır.
Hindistanda çoxarvadlılıq qadağan edildiyi və boşanma məhkəmə prosedurları tələb etdiyi üçün qısa müddətdə üç dəfə evlənmək qeyri-adi hal hesab olunur. Polis qadının mümkün dələduzluq məqsədi güdə biləcəyini istisna etmir.
Hazırda qadının qohumları və qonşuları dindirilir. Araşdırma davam edir. Qanun pozuntusu təsdiqlənərsə, qadın cərimə ilə üzləşə bilər.

Женщина, которая вышла замуж три раза за пять месяцев в Индии, находится под следствием полиции.
Согласно информации, личности женщины и её мужей не разглашаются. Правоохранительные органы проверяют, были ли браки официально зарегистрированы или же это были только свадебные церемонии.
В Индии многожёнство запрещено, а развод требует судебной процедуры, поэтому вступление в брак три раза за короткий срок считается необычным случаем. Полиция не исключает, что женщина могла преследовать мошеннические цели.
В настоящее время допрашиваются родственники и соседи женщины. Расследование продолжается. Если нарушение закона подтвердится, женщине грозит штраф.