Qadın 5 ayda 3 dəfə ailə qurdu
Məlumata görə, qadının və həyat yoldaşlarının şəxsiyyəti açıqlanmır. Hüquq-mühafizə orqanları evliliklərin rəsmi qeydiyyatdan keçib-keçmədiyini və ya yalnız toy mərasimlərindən ibarət olub-olmadığını araşdırır.
Hindistanda çoxarvadlılıq qadağan edildiyi və boşanma məhkəmə prosedurları tələb etdiyi üçün qısa müddətdə üç dəfə evlənmək qeyri-adi hal hesab olunur. Polis qadının mümkün dələduzluq məqsədi güdə biləcəyini istisna etmir.
Hazırda qadının qohumları və qonşuları dindirilir. Araşdırma davam edir. Qanun pozuntusu təsdiqlənərsə, qadın cərimə ilə üzləşə bilər.

A woman who married three times in five months in India is being investigated by the police.
According to the information, the identities of the woman and her husbands are not disclosed. Law enforcement agencies are investigating whether the marriages were officially registered or if they only consisted of wedding ceremonies.
Since polygamy is prohibited in India and divorce requires court procedures, getting married three times in a short period is considered unusual. The police do not rule out the possibility that the woman might have had fraudulent intentions.
Currently, the woman's relatives and neighbors are being questioned. The investigation is ongoing. If a violation of the law is confirmed, the woman may face a fine.