"Qarabağ" UEFA Avropa Liqasının I təsnifat mərhələsinin cavab matçında qarşılaşacağı "Vestri"ni (İslandiya) artıq daha yaxından tanıyır.
Medianews.az xəbər verir ki, bunu Ağdam təmsilçisinin baş məşqçisi Qurban Qurbanov sözügedən matçdan əvvəl klubun mətbuat xidmətinə açıqlamasında bildirib.
O, cavab görüşünə yaxşı hazırlaşdıqlarını söyləyib:
"Komandamız oyuna tam hazırdır. Rəqibi artıq daha yaxından tanıyırıq. Oyunu təhlil etmişik. Baxmayaraq ki, uzun yol qət etmişik. Bununla belə, inanıram ki, futbolçularımız matça qədər özlərini tam hazır hiss edəcəklər. Hava soyuq olsa da, futbol üçün əlverişlidir. Heyətdə müəyyən dəyişiklik ola bilər".

"Карабах" уже лучше знаком с "Вестри" (Исландия), с которым встретится в ответном матче первого квалификационного раунда Лиги Европы УЕФА.
Как сообщает Medianews.az, об этом перед упомянутым матчем в эксклюзивном интервью пресс-службе клуба заявил главный тренер агдамского клуба Гурбан Гурбанов.
Он отметил, что команда хорошо подготовилась к ответной встрече:
"Наша команда полностью готова к игре. Мы уже ближе познакомились с соперником. Проанализировали игру. Несмотря на то, что нам пришлось преодолеть длинный путь, я верю, что футболисты почувствуют себя полностью готовыми к матчу. Хотя погода холодная, для футбола она подходит. В составе могут быть определённые изменения".