"Qarabağ" UEFA Avropa Liqasının I təsnifat mərhələsinin cavab matçında qarşılaşacağı "Vestri"ni (İslandiya) artıq daha yaxından tanıyır.
Medianews.az xəbər verir ki, bunu Ağdam təmsilçisinin baş məşqçisi Qurban Qurbanov sözügedən matçdan əvvəl klubun mətbuat xidmətinə açıqlamasında bildirib.
O, cavab görüşünə yaxşı hazırlaşdıqlarını söyləyib:
"Komandamız oyuna tam hazırdır. Rəqibi artıq daha yaxından tanıyırıq. Oyunu təhlil etmişik. Baxmayaraq ki, uzun yol qət etmişik. Bununla belə, inanıram ki, futbolçularımız matça qədər özlərini tam hazır hiss edəcəklər. Hava soyuq olsa da, futbol üçün əlverişlidir. Heyətdə müəyyən dəyişiklik ola bilər".

"Qarabağ" is now more familiar with "Vestri" (Iceland), whom they will face in the second leg of the first qualifying round of the UEFA Europa League.
Medianews.az reports that the head coach of the Agdam representatives, Qurban Qurbanov, stated this in an interview with the club's press service before the mentioned match.
He said they are well prepared for the return match:
"Our team is fully ready for the game. We already know the opponent more closely. We have analyzed the game. Although we have traveled a long way, I believe our players will feel fully prepared by the match. Even though the weather is cold, it is favorable for football. There may be some changes in the squad."
It should be noted that "Qarabağ" defeated the "Vestri" team 3-0 without conceding in the first match.