Rəqqasə-aktrisa Oksana Rəsulova Batumidə istirahəti zamanı ailəsi ilə yaşadığı problemlərdən danışıb.
Sənətçi bu barədə sosial şəbəkədə paylaşım edib. O, Batumidə qaldığı "Orbit" otellər şəbəkəsindəki vəziyyətdən narazı qaldığını bildirib.
Onun sözlərinə görə, oteldə təmizlik, ətraf ərazidəki zibil və natəmizlik, havalandırma sistemi, səs izolyasiyası, eləcə də otaqlarda və eyvanlarda məxfiliklə bağlı problemlər yaşanıb.
Oksana qeyd edib ki, bir gecə saat 2 radələrində binada həyəcan siqnalı işə düşüb və sakinlərdən binanı tərk etmək tələb olunub. Ailəsi 39-cu mərtəbədə qaldığı üçün onlar pilləkənlərlə aşağı enməli olublar.
Sənətçi daha sonra oğlu ilə birlikdə infeksiyaya yoluxduğunu açıqlayıb:
"Səhər saatlarında çimərlikdə o qədər çirk və natəmizlik görürsən ki, insan həqiqətən dəhşətə gəlir. Ətrafda çoxlu sahibsiz itlər də var. Belə bir şəraitdə, xüsusilə immunitet zəifdirsə, hər hansı infeksiyaya yoluxmaq çox asandır.
Təəssüf ki, biz də bağırsaq infeksiyasına yoluxduq - mən və oğlum Osman. Nəticədə Batumidə xəstəxanaya yerləşdirildik. Burada bir məqamı xüsusilə qeyd etmək istəyirəm. Azərbaycanda etdirdiyimiz səyahət sığortası çox operativ şəkildə işlədi. Xəstəxanada ilkin olaraq kiçik bir məbləğ ödədik, qalan bütün müalicə xərclərini isə sığorta şirkəti tam şəkildə qarşıladı. Biz xəstəxanada 3 gün qaldıq"./Axşam.az

Танцовщица и актриса Оксана Расулова во время отдыха в Батуми рассказала о проблемах в семье.
Артистка поделилась этим в социальных сетях. Она заявила, что осталась недовольна состоянием в отелях сети "Orbit", где остановилась в Батуми.
По её словам, в отеле были проблемы с чистотой, мусором и грязью на территории, вентиляционной системой, звукоизоляцией, а также с приватностью в комнатах и на балконах.
Оксана отметила, что однажды около 2 часов ночи в здании сработала тревожная сигнализация, и жильцам пришлось покинуть здание. Так как её семья жила на 39 этаже, им пришлось спускаться по лестнице.
Позже артистка сообщила, что вместе с сыном заразилась инфекцией:
"Утром на пляже видишь столько грязи и неопрятности, что человек действительно приходит в ужас. Вокруг также много бездомных собак. В таких условиях, особенно если иммунитет ослаблен, очень легко заразиться любой инфекцией.
К сожалению, и мы заразились кишечной инфекцией — я и мой сын Осман. В итоге нас госпитализировали в Батуми. Здесь хочу особо отметить один момент. Туристическая страховка, которую мы оформили в Азербайджане, сработала очень оперативно. В больнице мы сначала оплатили небольшую сумму, а остальные расходы на лечение полностью покрыла страховая компания. Мы проболели в больнице 3 дня"./Axşam.az