Məşhur sənətçilərin dostluğu pozuldu? -
Türkiyə pop musiqisinin tanınmış simaları Sezen Aksu və Nazan Öncel arasında münasibətlərin pozulduğu iddia olunur.
Medianews.az xəbər verir ki, aprel ayında birlikdə "Kişilər də yanır" mahnısını səsləndirən sənətçilərdən Nazan Öncel Harbiye konsertində səhnədən etdiyi açıqlama ilə diqqət çəkib.
Müğənni çıxışı zamanı “Bu dövrdə dostluqların saxta olduğunu başa düşdük. İnsan ya olduğu kimi görünməli, ya da göründüyü kimi olmalıdır” deyib. Onun bu sözləri isə sosial şəbəkələrdə Sezen Aksuya göndərmə kimi qiymətləndirilib.
Uzun illər yaxın dost kimi tanınan iki sənətçi arasındakı gərginliklə bağlı Sezen Aksu hələlik açıqlama verməyib.

Между известными представителями турецкой поп-музыки Сезен Аксу и Назан Онджел якобы возникли разногласия.
Medianews.az сообщает, что в апреле месяца, когда исполнители вместе исполнили песню "Мужчины тоже горят", Назан Онджел привлекла внимание своим заявлением со сцены концерта в Харбии.
Во время выступления певица сказала: «В наше время мы поняли, что дружба бывает фальшивой. Человек должен либо быть таким, каким он есть, либо казаться таким, каким он должен казаться». Эти слова были восприняты в социальных сетях как намёк в адрес Сезен Аксу.
Сезен Аксу пока не дала комментариев по поводу напряженности между двумя артистками, которые на протяжении многих лет были близкими друзьями.