Tatlısəs övladlarına
Bir müddət əvvəl əməliyyat olunan türkiyəli müğənni İbrahim Tatlıses jurnalistlərin suallarını cavablandırıb.
Medianews.az xəbər verir ki, ifaçı vəsiyyətini kimə buraxacağı ilə bağlı suala belə reaksiya verib:
"Mirasımı dövlətə verirəm. Heç kimə bir qəpik də yoxdur. Bəzilərinə görə digərləri də qurban olur. Pulu atam mənə buraxmayıb. Pul özümündür, istəsəm, paylayaram, kimə nə? Mən bütün qapılarımı onlar üçün ağzına qədər açdım, amma istifadə etməyi bilmədilər".
Qeyd edək ki, Tatlıses xəstəxanada olduğu müddətdə küsülü olduğu qızı Dilan, oğlu Ahmet və nəvəsi Mert də onu görməyə gəlib. Tatlıses övladları ilə görüşsə də, onları bağışlamadığını deyib. Tatlısesin 7 övladı var./Axşam.az

Medianews.az  reports that the singer reacted to the question about to whom he would leave his will as follows:
"I give my inheritance to the state. There is not a penny for anyone. Because of some, others also become victims. My father did not leave me money. The money is mine; if I want, I will distribute it, what does it matter to whom? I opened all my doors wide open for them, but they did not know how to use it."
It should be noted that while Tatlıses was in the hospital, his estranged daughter Dilan, son Ahmet, and grandson Mert also came to see him. Although Tatlıses met with his children, he said he did not forgive them. Tatlıses has 7 children./Axşam.az