Premyer Liqada turun sensasiyası:
Medianews.az xəbər verir ki, “Qarabağ” Yevlaxda “Kəpəz”in qonağı olub və gözlənilmədən rəqibinə uduzub – 0:1. Yeganə qolu 45-ci dəqiqədə Fərid Nəbiyev vurub.
Çempionluq yolunda ağır zərbə alan Ağdam təmsilçisi 52 xalla 2-ci pillədə qərarlaşıb. Gəncə klubu 21 xalla 10-cudur.
Günün digər oyununda “Neftçi” öz meydanında “İmişli”ni sınağa çəkəcək. Qarşılaşma saat 19:15-də başlayacaq.
Qeyd edək ki, XXV turun əvvəlki matçlarında “Araz-Naxçıvan” səfərdə “Şamaxı”nı, “Zirə” “Karvan Yevlax”ı 1:0, “Sabah” isə evdə “Sumqayıt”ı 3:1 hesabı ilə məğlub edib. Tura martın 21-də keçiriləcək “Turan Tovuz” – “Qəbələ” görüşü ilə yekun vurulacaq.

Another match of the 25th round of the Misli Premier League in football has taken place.
According to Medianews.az, "Qarabağ" was the guest of "Kəpəz" in Yevlakh and unexpectedly lost to their opponent – 0:1. The only goal was scored by Farid Nabiyev in the 45th minute.
The Agdam representative suffered a heavy blow on the path to the championship and is placed in 2nd position with 52 points. The Ganja club is 10th with 21 points.
In another match of the day, "Neftçi" will test "İmişli" at home. The match will start at 19:15.
It should be noted that in the earlier matches of the 25th round, "Araz-Nakhchivan" defeated "Shamakhy" away, "Zira" beat "Karvan Yevlakh" 1:0, and "Sabah" defeated "Sumgayit" 3:1 at home. The round will conclude with the "Turan Tovuz" – "Gabala" match to be held on March 21.