Mikroavtobus avtomobillə toqquşub,
Medianews.az bildirir ki, hadisə köhnə Ələt-Astara magistral yolunun rayonun Çuxanlı kəndi ərazisindən keçən hissəsində qeydə alınıb.
Qəza nəticəsində Neftçala rayon sakini, 1957-ci il təvəllüdlü Həsənov Etibar Ağamməd oğlu, Salyan rayon sakinləri, 1969-cu il təvəllüdlü Veysəlova Xoşqədəm Əli qızı, 2006-cı il təvəllüdlü Veysəlova Gülşən Tehran qızı, 1992-ci il təvəllüdlü Bağırov Əlihüseyn Qədəmşah oğlu və 1995-ci il təvəllüdlü Əkbərov Adil Fəxrəddin oğlu müxtəlif dərəcəli xəsarətlər alıblar.
Salyan Rayon Mərkəzi Xəstəxanasından "Report"un Aran bürosuna bildirilib ki, 3-ü kişi, 2-si qadın olmaqla 5 nəfər saat 16:00 radələrində Salyan Rayon Mərkəzi Xəstəxanasının Təcili tibbi yardım şöbəsinə hospitalizasiya olunub:
"Müxtəlif bədən xəsarətləri alan pasiyentlərə zəruri tibbi xidmətlər göstərilib. Hazırda müalicələri davam etdirilir, vəziyyətləri stabil qiymətləndirilir".

В Сальянском районе пассажирский микроавтобус марки "Ford Transit" столкнулся с автомобилем марки "Mercedes".
Как сообщает Medianews.az, инцидент произошел на участке старой трассы Алят-Астара, проходящем через территорию села Чуханлы района.
В результате аварии жители Нефтчалинского района, родившийся в 1957 году Гасанов Этibar Аггаммед оглы, жители Сальянского района, родившиеся в 1969 году Вейселова Хошгедем Али кызы, в 2006 году Вейселова Гульшен Тегран кызы, в 1992 году Бакиров Элигусян Газмшах оглы и в 1995 году Акберов Адиль Фахреддин оглы получили травмы разной степени тяжести.
Из Сальянской центральной районной больницы в бюро Арan агентства "Report" сообщили, что 5 человек — 3 мужчины и 2 женщины — в 16:00 поступили в отделение скорой медицинской помощи Сальянской центральной районной больницы:
"Пациентам с различными телесными повреждениями была оказана необходимая медицинская помощь. В настоящее время лечение продолжается, состояние оценивается как стабильное".