İşlədiyi “moyka”dan maşın qaçırdı -
Məlumata görə, zərərçəkən polisə müraciət edərək yumaq məqsədilə avtoyuma məntəqəsinə verdiyi “Hyundai” markalı avtomobilinin naməlum şəxs tərəfindən qaçırıldığını bildirib.
Polis əməkdaşları tərəfindən keçirilən tədbirlərlə əməli törətməkdə şübhəli bilinən, əvvəllər məhkum olunmuş 40 yaşlı B. İsmayılov saxlanıb.
Araşdırmalar zamanı məlum olub ki, avtoyuma məntəqəsində çalışan həmin şəxs yumaq üçün ona həvalə olunan nəqliyyat vasitəsini “sürərək qurutmaq” bəhanəsi ilə qaçırıb. Nəqliyyat vasitəsi polis əməkdaşları tərəfindən sahibinə geri qaytarılıb.

A car drove away from the "car wash" where he was working -
According to the information, the victim applied to the police and reported that the "Hyundai" car he had given to a car wash station for washing was stolen by an unknown person.
During the measures taken by police officers, B. Ismayilov, 40 years old, previously convicted, who is suspected of committing the crime, was detained.
During the investigation, it was revealed that the person working at the car wash station stole the vehicle assigned to him for washing under the pretext of “driving to dry.” The vehicle was returned to its owner by the police officers.