Holand "Real Madrid"ə gedir? -
"Mançester Siti"nin ulduz hücumçusu Erlinq Holandın atası Alfi və agenti Rafaela Pimenta futbolçunun "Real Madrid"ə mümkün keçidi barədə yayılan şayiələrə münasibət bildiriblər.
Medianews.az xəbər verir ki, bir müddət əvvəl "Real Madrid"in prezidentliyinə namizəd Enrike Rikelme seçiləcəyi təqdirdə norveçli forvardı komandaya cəlb edəcəyini iddia etmişdi.
İnsayder Fabritsio Romanonun Pimenta və Alfiyə istinadən yaydığı məlumatda isə bu iddialar təkzib edilib:
"Bütün bunlar çox gülməlidir, lakin həqiqəti əks etdirmir. Biz "Real Madrid"dəki seçkidə hər iki namizədə ən yaxşısını arzulayırıq".//Oxu.Az

Отец и агент звездного нападающего «Манчестер Сити» Эрлинга Холанда, Альфи и Рафаэла Пиментa, высказались по поводу слухов о возможном переходе футболиста в «Реал Мадрид».
Medianews.az сообщает, что некоторое время назад претендент на пост президента «Реал Мадрид» Энрике Рикельме заявлял, что в случае избрания привлечет норвежского форварда в команду.
В информации инсайдера Фабрицио Романо, со ссылкой на Пименту и Альфи, эти утверждения опровергаются:
«Всё это очень смешно, но не соответствует истине. Мы желаем каждому из кандидатов на выборах в «Реал Мадрид» всего наилучшего»./p> //Oxu.Az