Hadisədən etiraf:  “Ana olmağa hazıram” -
Medianews.az xəbər verir ki, müğənni qısa müddət əvvəl ikinci dəfə bibi olduğunu və bu hiss onda analıq arzularını daha da gücləndirdiyini bildirib.
“İndi bibi olarkən belə bu hissləri yaşayıram. Ana olanda necə olacağını çox maraqlı gəlir. Özümü ana olmağa hazır hiss edirəm. Təbii ki, əvvəlcə doğru partniyoru tapmaq lazımdır”, – deyə o səhnədən bildirib.
Hadisənin bu sözlərindən sonra tamaşaçılar onun adı tez-tez hallanan Murat Boz üçün “Murat, Murat” şüarları səsləndiriblər. Müğənni isə bu reaksiyaya yalnız gülümsəməklə cavab verib.

Во время концерта в Германии Хадис дала внимание вызывающие заявления о своей личной жизни.
Medianews.az сообщает, что певица совсем недавно во второй раз стала тетей и это чувство ещё больше усилило её материнские желания.
«Даже сейчас, будучи тётей, я испытываю эти чувства. Очень интересно, как это будет, когда стану мамой. Я чувствую, что готова стать матерью. Конечно, сначала нужно найти правильного партнёра», — сказала она со сцены.
После этих слов Хадис зрители скандировали «Мурад, Мурад» в поддержку Мурат Боza, имя которого часто связано с певицей. Певица же на эту реакцию ответила лишь улыбкой.