Dəhşətli qətl: Pedofili parçalayıb çemodana qoydu  – FOTOLAR
Djons, bölgədəki seksual cinayətkarların siyahısını çap edərək 28 yaşlı Koli Li Danielı hədəf seçib. O, əvvəlcə ona beysbol dəyənəyi ilə hücum edib, sonra isə bıçaq və mişardan istifadə edərək cəsədi parçalayıb və iki çemodana yerləşdirib.
Çemodanlar Palm Bay yaxınlığında boş ərazidə tapılıb. Hadisə yerində quşların toplaşması sakinlərin diqqətini çəkib.
Polis çemodanlardan birində Amazon bağlaması üzərində Djonsun adını aşkarlayıb. Onun sevgilisi də istintaqa bildirib ki, Djons ondan təmizləyici vasitələr gətirməsini xahiş edib. Evində qan izləri tapılıb.
Hazırda Djons barəsində qətl və cəsəd üzərində təhqir ittihamları irəli sürülüb,. Araşdırma davam edir.

Medianews.az reports that the incident took place in the city of Indialantic, Florida.
Jones targeted 28-year-old Cole Lee Daniel by printing out a list of sexual offenders in the area. He first attacked him with a baseball bat, then dismembered the body using a knife and a saw, and placed the parts in two suitcases.
The suitcases were found in an empty area near Palm Bay. The gathering of birds at the scene attracted the attention of residents.
The police discovered Jones's name on an Amazon package on one of the suitcases. His girlfriend also told the investigation that Jones asked her to bring cleaning supplies. Bloodstains were found in his home.
Currently, Jones has been charged with murder and desecration of a corpse. The investigation continues.