Dəhşətli qətl: Pedofili parçalayıb çemodana qoydu  – FOTOLAR
Djons, bölgədəki seksual cinayətkarların siyahısını çap edərək 28 yaşlı Koli Li Danielı hədəf seçib. O, əvvəlcə ona beysbol dəyənəyi ilə hücum edib, sonra isə bıçaq və mişardan istifadə edərək cəsədi parçalayıb və iki çemodana yerləşdirib.
Çemodanlar Palm Bay yaxınlığında boş ərazidə tapılıb. Hadisə yerində quşların toplaşması sakinlərin diqqətini çəkib.
Polis çemodanlardan birində Amazon bağlaması üzərində Djonsun adını aşkarlayıb. Onun sevgilisi də istintaqa bildirib ki, Djons ondan təmizləyici vasitələr gətirməsini xahiş edib. Evində qan izləri tapılıb.
Hazırda Djons barəsində qətl və cəsəd üzərində təhqir ittihamları irəli sürülüb,. Araşdırma davam edir.

В США 19-летний Лукас Сандер Джонс убил 28-летнего педофила Коли Ли Дэниела.
Джонс, распечатав список сексуальных преступников в регионе, выбрал целью 28-летнего Коли Ли Дэниела. Сначала он напал на него бейсбольной битой, а затем, используя нож и пилу, расчленил тело и поместил в два чемодана.
Чемоданы были найдены на пустыре неподалеку от Палм-Бей. Скопление птиц на месте происшествия привлекло внимание жителей.
Полиция обнаружила на одном из чемоданов посылку Amazon с именем Джонса. Его девушка также заявила следствию, что Джонс попросил ее принести чистящие средства. В его доме были обнаружены следы крови.
В настоящее время против Джонса выдвинуты обвинения в убийстве и осквернении тела. Расследование продолжается.