“Barselona”dan hücum xəttinə
"Barselona" klubu "Borussiya"nın (Dortmund) futbolçusu Kərim Adeyemini transfer etmək üçün rəsmi addım atıb.
Bu barədə  katalon klubuna yaxın jurnalist Jerar Romero məlumat yayıb.
Məlumata görə, hazırda iki klub arasında danışıqlar aktiv şəkildə davam edir. 24 yaşlı almaniyalı vingerin bu yay keçmək istədiyi yeganə klubun məhz "Barselona" olduğu bildirilir.
Kataloniya təmsilçisi rəsmi təklifini artıq Almaniya klubunun rəhbərliyinə təqdim edib və transferi qısa müddətdə tamamlamaq niyyətindədir. İndi bütün diqqətlər Dortmund təmsilçisinin verəcəyi son qərara yönəlib./Offsideplus.az

The club "Barcelona" has taken an official step to transfer Borussia (Dortmund) football player Karim Adeyemi.
This information was reported by journalist Gerard Romero, who is close to the Catalan club.
According to the information, negotiations between the two clubs are currently ongoing actively. It is stated that the only club the 24-year-old German winger wants to join this summer is precisely "Barcelona".
The Catalan representative has already submitted its official offer to the management of the German club and intends to complete the transfer in a short time. Now all attention is focused on the final decision of the Dortmund representative./Offsideplus.az