Bakıda 9-cu sinif şagirdi dayısı tərəfindən əxlaqsız hərəkətlərə məruz qalıb - DETALLAR
Belə ki, R.E. 9-cu sinifdə təhsil alan bacısı oğluna qarşı üç dəfə seksual xarakterli hərəkətlər edib və bunu telefona çəkib. R.E-ni elə həmin video ələ verib. Onun telefonundakı kadrları həyat yoldaşı təsadüfən görüb. Qadın ərinin hərəkətlərinə dözməyərək polisə məlumat verib.
Məktəbli və onu təmsil edən hüquqi varisi məhkəmədə təqsirləndirilən şəxsdən şikayətçi olmayıblar. Təqsirləndirilən şəxs və zərərçəkmiş aralarında cəmi bir dəfə elə bir şey yaşandığını, həmin gün ikisinin də sərxoş vəziyyətdə olduqlarını deyiblər.
O da məlum olub ki, təqsirləndirilən şəxs bundan əvvəl başqa birini şantaj etdiyi üçün həbs edilibmiş. O, bir il qabaq vaxtından əvvəl cəzadan şərti olaraq azad edilib.

A 9th-grade student in Baku was subjected to immoral acts by her uncle - DETAILS
Specifically, R.E. committed sexual acts against his nephew, who is a 9th-grade student, three times and recorded it on his phone. The video caught R.E. himself. The footage on his phone was accidentally seen by his wife. The woman, unable to tolerate her husband's actions, reported it to the police.
The schoolboy and his legal guardian did not file a complaint against the accused in court. The accused and the victim stated that such an incident happened only once, and both of them were drunk on that day.
It was also revealed that the accused had previously been imprisoned for blackmailing another person. He was conditionally released one year ago before completing his sentence.