"Yeraltı" serialının heyətinə yeni sima daxil olur: İsmayıl Hacıoğlu gəlir
Ekranların maraqla izlənilən layihəsi yeni bir transferlə tamaşaçılarını sevindirməyə hazırlaşır. "NOW" telekanalında yayımlanan "Yeraltı" serialının komandasına daha bir iddialı aktyor qoşulur.
Medianews.az-ın əldə etdiyi məlumata görə, populyar aktyor İsmayıl Hacıoğlu layihədə rol almaq üçün çəkiliş heyətinə daxil olub. O, serialda Uraz Kayqılaroğlunun canlandırdığı "Bozo" obrazının ən böyük düşməni rolunda çıxış edəcək.
Ekran işində əsas rolları Devrim Özkan, Uraz Kayqılaroğlu və Deniz Can Aktaş paylaşır. Yeni xarakterin hekayəyə daxil olması ilə serialdakı intriqanın və qarşıdurmanın tam fərqli bir mərhələyə keçəcəyi gözlənilir.

The highly watched project on screens is preparing to delight its audience with a new transfer. Another ambitious actor is joining the team of the "Yeraltı" series broadcast on the "NOW" channel.
According to the information obtained by Medianews.az, popular actor İsmayıl Hacıoğlu has joined the filming crew to act in the project. He will play the role of the greatest enemy of the character "Bozo," portrayed by Uraz Kaygılaroğlu, in the series.
The main roles in the screen work are shared by Devrim Özkan, Uraz Kaygılaroğlu, and Deniz Can Aktaş. With the inclusion of the new character in the story, it is expected that the intrigue and confrontation in the series will move to a completely different stage.