“Xəyanətdən daha ağırını yaşamışam”
Türkiyəli aparıcı və aktrisa Dəfnə Samyeli qatıldığı proqramda şəxsi həyatı ilə bağlı səmimi etiraflar edib.
Medianews.az xəbər verir ki, İzzet Çapanın təqdim etdiyi “Paşa Paşa Muhabbetler” verilişində qonaq olub.
Verlişdə Dəfnə Samyeli keçmiş münasibətlərində dəfələrlə xəyal qırıqlığı yaşadığını bildirib.
Onun sözlərinə görə, insanlara demək olar ki, etimadı yoxdur: “Qadın və ya kişi fərqi yoxdur, heç kimə güvənmirəm. İnsanlar güvəniləcək varlıqlar deyil”.
Aktrisa həm münasibətlərində, həm də dostluqlarında aldadıldığını vurğulayıb:
“Çox aldadılmışam, hətta aldadılmaqdan daha ağır şeylər yaşamışam. Həm qadın-kişi münasibətlərində, həm də dostlarım tərəfindən məyus edilmişəm”.

Турецкая ведущая и актриса Дафне Самьели в программе сделала откровенные признания о своей личной жизни.
Как сообщает Medianews.az, она была гостем передачи «Paşa Paşa Muhabbetler», которую ведет Иззет Чапан.
В эфире Дафне Самьели призналась, что неоднократно испытывала разочарования в прошлых отношениях.
По её словам, практически не доверяет людям: «Неважно, мужчина это или женщина, никому не доверяю. Люди — это не те существа, которым можно доверять».
Актриса подчеркнула, что её обманывали как в отношениях, так и в дружбе:
«Меня много раз обманывали, даже переживала вещи хуже обмана. Меня разочаровывали и в отношениях между мужчиной и женщиной, и мои друзья меня подводили».