“Xəyanətdən daha ağırını yaşamışam”
Türkiyəli aparıcı və aktrisa Dəfnə Samyeli qatıldığı proqramda şəxsi həyatı ilə bağlı səmimi etiraflar edib.
Medianews.az xəbər verir ki, İzzet Çapanın təqdim etdiyi “Paşa Paşa Muhabbetler” verilişində qonaq olub.
Verlişdə Dəfnə Samyeli keçmiş münasibətlərində dəfələrlə xəyal qırıqlığı yaşadığını bildirib.
Onun sözlərinə görə, insanlara demək olar ki, etimadı yoxdur: “Qadın və ya kişi fərqi yoxdur, heç kimə güvənmirəm. İnsanlar güvəniləcək varlıqlar deyil”.
Aktrisa həm münasibətlərində, həm də dostluqlarında aldadıldığını vurğulayıb:
“Çox aldadılmışam, hətta aldadılmaqdan daha ağır şeylər yaşamışam. Həm qadın-kişi münasibətlərində, həm də dostlarım tərəfindən məyus edilmişəm”.

Turkish presenter and actress Defne Samyeli made sincere confessions about her personal life on the program she attended.
Medianews.az reports that she was a guest on the show "Paşa Paşa Muhabbetler" hosted by İzzet Çapan.
On the show, Defne Samyeli stated that she has experienced disappointment many times in her past relationships.
According to her, she almost does not trust people: "It makes no difference whether it's a woman or a man, I do not trust anyone. People are not beings to be trusted."
The actress emphasized that she has been betrayed both in relationships and friendships:
"I have been betrayed a lot, and I have even experienced things heavier than betrayal. I have been disappointed both in relationships between women and men and by my friends."