UEFA Çempionlar Liqasının rəsmi "X" (keçmiş Twitter) hesabında Azərbaycan təmsilçisi "Qarabağ" klubu ilə bağlı paylaşım edilib.
Milli.Az xəbər verir ki, paylaşım turnirin Liqa mərhələsinin VII turu çərçivəsində keçirilən "Qarabağ" - "Ayntraxt" qarşılaşmasına həsr olunub. Postda görüşün ən yaxşı futbolçusu seçilən Kamilo Duranın fotosu paylaşılıb.
Paylaşımda, həmçinin Ağdam təmsilçisinin 94-cü dəqiqədə vurduğu həlledici qolla qələbə qazandığı vurğulanıb.
Qeyd edək ki, "Qarabağ" doğma azarkeşləri önündə Almaniyanın "Ayntraxt" klubunu 3:2 hesabı ilə məğlub edərək əzmkar qələbəyə imza atıb.

На официальном аккаунте UEFA Лиги чемпионов в "X" (бывший Twitter) опубликован пост, посвященный азербайджанскому клубу "Карабах".
По сообщению Milli.Az, пост посвящен матчу 7-го тура Лиги турнира между "Карабахом" и "Айнтрахтом". В публикации размещена фотография Камило Дурана, признанного лучшим игроком встречи.
В посте также отмечается, что команда из Агдама добилась победы благодаря решающему голу, забитому на 94-й минуте.
Отметим, что "Карабах" одержал волевую победу над немецким клубом "Айнтрахт" со счетом 3:2 на родном стадионе.