Toydan sonra açıqladı:
"Uzun müddətdir biz bir-birimizi tanıyırıq. İki ildir danışırdıq, onu çox istəyirəm. Məndən əlavə qızlarım onu çox istəyir. Hətta məndən çox istəyirlər onu. Heç mən bilmədən gedirlər, gəzirlər".
Medianews.az xəbər verir ki, bu sözləri bir neçə gün əvvəl üçüncü dəfə ailə quran müğənni Rəvan Qarayev "Qonaqcanlı" proqramında deyib. Səbinə adlı həkimlə ailə quran Rəvan qızlarının xanımı ilə münasibətindən danışıb. O bildirib ki, övladları xanımı ilə gözəl münasibət qurublar:
"Onun bir qız övladı var. Onu öz övladlarımdan ayırmıram. Qızı hazırda Fransadadır, Praqada təhsil alır. Ürəyim çox da sınmayıb. Böyük problem yaşamamışam. Nə bir, nə ikinci evliliyimdə böyük problem yaşamışam. Hər şey əladır. Üçüncü evliliyimi etdim, əminəm ki, bu son olacaq".
Qeyd edək ki, bu, Rəvan Qarayevin üçüncü, Səbinə xanımın isə ikinci evliliyidir. Rəvanın əvvəlki nikahlardan 2, Səbinənin isə 1 qız övladı var. (Axşam.az)

"Мы давно знакомы. Мы разговаривали два года, я его очень люблю. Кроме меня, мои дочери его очень любят. Они даже больше меня его любят. Даже без моего ведома они уходят, гуляют".
Как сообщает Medianews.az, эти слова несколько дней назад в программе "Гостеприимные" произнес певец Раван Караев, вступивший в брак третий раз. Женившись на Сабине, враче по профессии, Раван рассказал о своих отношениях с женой через дочерей. Он отметил, что дети построили хорошие отношения с женой:
"У неё есть одна дочь. Я не отличаю её от своих детей. Дочь сейчас во Франции, учится в Праге. Моё сердце особо не разбито. Больших проблем я не испытывал. Ни в первом, ни во втором браке у меня не было больших проблем. Всё отлично. Я женился в третий раз и уверен, что это будет последний".
Отметим, что для Равана Караева это третий брак, а для госпожи Сабины — второй. От предыдущих браков у Равана есть 2 дочери, а у Сабины — 1 дочь. (Axşam.az)