Toy günü yanğın – 3 it ÖLDÜ
Cütlük faciəvi xəbəri gəlin atası ilə rəqs etmək istəyəkən öyrənib. Qonşu kişiyə zəng edərək evinin alovlandığını deyib. Yanğınsöndürənlər gələnə qədər ev artıq tamamilə yanıb.
Gəlinin valideynlərinin sözlərinə görə, toya getdikdən sonra evdə üç it qoyublar. Onların cəsədləri yanğınsöndürənlər tərəfindən tapılaraq basdırılıb. Bundan əlavə, cütlüyün 1800-cü illərin sonu və 1900-cü illərin əvvəllərinə aid bütün pulları, fotoşəkilləri və xatirə əşyaları yanğında itib.
Gəlin izah edib ki, valideynləri kömək istəməyi xoşlamırlar. Lakin onların kömək istəməyə ehtiyacı var. Valideynlərinin vəziyyətini yüngülləşdirmək məqsədi ilə qadın yeni bir ev üçün ianə toplama kampaniyası başladıb.

В США супруги потеряли свой дом и трёх собак во время свадьбы их дочери.
Пара узнала трагическую новость, когда невеста хотела потанцевать с отцом. Они позвонили соседу-мужчине и сказали, что их дом загорелся. К моменту приезда пожарных дом уже полностью сгорел.
По словам родителей невесты, после того, как они ушли на свадьбу, дома остались три собаки. Их тела были найдены пожарными и похоронены. Кроме того, в пожаре были уничтожены все деньги, фотографии и памятные вещи семьи конца 1800-х и начала 1900-х годов.
Невеста объяснила, что её родители не любят просить о помощи, но им действительно нужна поддержка. С целью облегчить их положение женщина организовала кампанию по сбору пожертвований на новый дом.