"Siti" və "Real" bu ulduz
“Mançester Siti” yay transfer pəncərəsində “Çelsi”nin yarımmüdafiəçisi Enzo Fernandesi heyətinə qatmağı planlaşdırır.
Medianews.az xəbər verir ki, klubun baş məşqçisi Pep Qvardiola yeni mövsüm üçün heyəti gücləndirmək istəyir.
Məlumata görə, İngiltərə çempionu argentinalı futbolçunu əsas hədəflərdən biri kimi müəyyənləşdirib. 25 yaşlı yarımmüdafiəçinin transferi üçün yayda rəsmi addımların atılacağı bildirilir.
Eyni zamanda, bir neçə Avropa klubunun, o cümlədən "Real Madridin"də oyunçu ilə maraqlandığı qeyd olunur.//Metbuat.az

"Manchester City" plans to add Chelsea's midfielder Enzo Fernandez to its squad during the summer transfer window.
Medianews.az reports that the club's head coach Pep Guardiola wants to strengthen the squad for the new season.
According to the information, the English champion has identified the Argentine player as one of the main targets. It is stated that official steps for the transfer of the 25-year-old midfielder will be taken in the summer.
At the same time, it is noted that several European clubs, including "Real Madrid," are also interested in the player.//Metbuat.az