Rihanna illər sonra səhnəyə qayıtdı -
Uzun müddətdir səhnədən uzaq qalan dünya şöhrətli müğənni Rihanna yenidən canlı çıxışı ilə diqqət mərkəzinə düşüb.
Medianews.az xəbər verir ki, müğənni reper Cey Zinin "Reasonable Doubt" albomunun 30 illiyinə həsr olunmuş konsert proqramının yekun gecəsində səhnəyə çıxaraq tamaşaçılar qarşısında çıxış edib.
Səhnədə emosiyalarını gizlətməyən sənətçi uzun fasilədən sonra yenidən tamaşaçı qarşısında olmasının həyəcanını yaşadığını bildirib. O, çıxışı zamanı pərəstişkarlarına müraciət edərək səhnə üçün darıxdığını etiraf edib.
Xatırladaq ki, müğənninin son illərdə canlı çıxışları kifayət qədər az olub. O, 2024-cü ildə Hindistanda keçirilən Anant Ambani və Radhika Merçantın toyqabağı tədbirində xüsusi konsert proqramı ilə çıxış etmişdi. Bundan əvvəl isə 2023-cü ildə ABŞ-də keçirilən Super Kubokun fasilə şousunda səhnəyə çıxmışdı.
Rihannanın son çıxışı onun yeni musiqi layihələri ilə geri dönə biləcəyi barədə iddiaları və pərəstişkarların gözləntilərini daha da gücləndirib.//Milli.Az

Мировая известная певица Рианна, долгое время отсутствовавшая на сцене, вновь привлекла внимание своим живым выступлением.
Medianews.az сообщает, что певица вышла на сцену на заключительном вечере концертной программы, посвящённой 30-летию альбома рэпера Джей Зи "Reasonable Doubt", и выступила перед зрителями.
Артистка, не скрывая эмоций на сцене, призналась, что после длительного перерыва испытывает волнение оттого, что снова находится перед публикой. Во время выступления она обратилась к своим поклонникам и призналась, что скучала по сцене.
Напомним, что в последние годы у певицы было совсем немного живых выступлений. В 2024 году она выступила с особой концертной программой на предсвадебном мероприятии Ананта Амбани и Радхики Мерчант в Индии. До этого она выходила на сцену в шоу во время перерыва Суперкубка, прошедшего в 2023 году в США.
Последнее выступление Рианны усилило предположения о том, что она может вернуться с новыми музыкальными проектами, а также повысило ожидания её поклонников.//Milli.Az