Rəqsi ilə yenidən gündəm oldu -
ABŞ Prezidenti Donald Tramp İranla davam edən hərbi gərginlik fonunda Kentukki ştatında keçirilən mitinqdə rəqs etməsi ilə diqqət çəkib.
Medianews.az Qafqazinfo-ya istinadən xəbər verir ki, ABŞ lideri tərəfdarlarına müraciət etdikdən sonra səhnədə məşhur “Village People” qrupunun “Y.M.C.A.” mahnısının sədaları altında özünəməxsus rəqs hərəkətləri nümayiş etdirib.
Mitinq iştirakçıları bu anları alqışlarla qarşılayıb.
Görüntülər Ağ Evin rəqəmsal kommunikasiya platformalarından biri olan “Rapid Response 47” hesabında “Tramp Kentukkidə rəqs edir!” başlığı ilə paylaşılıb. Video qısa müddətdə sosial mediada geniş yayılıb.

Снова оказалась в центре внимания со своим танцем -
Президент США Дональд Трамп привлек внимание тем, что танцевал на митинге в штате Кентукки на фоне продолжающейся военной напряжённости с Ираном.
Как сообщает Medianews.az со ссылкой на Qafqazinfo, после обращения к своим сторонникам лидер США продемонстрировал на сцене неповторимые танцевальные движения под известную песню группы «Village People» «Y.M.C.A.».
Участники митинга встретили этот момент аплодисментами.
Кадры были опубликованы на одной из цифровых коммуникационных платформ Белого дома под названием «Rapid Response 47» с заголовком «Трамп танцует в Кентукки!». Видео быстро распространилось в социальных сетях.