“Qarabağ” akademiyanın bütün məşqçilərinə yeni müqavilə təklif edib
“Qarabağ” futbol klubu akademiyada işləyən bütün məşqçilərlə müqavilənin müddətini uzatmaq istəyir. Medianews.az bildirir ki, bu barədə AZƏRTAC-a akademiyasının meneceri Nail Kərimov məlumat verib.
Funksioner bununla bağlı məşqçilərə təklif göndərildiyini bildirib: “Bizim tərəfimizdən onlara yeni müqavilənin bağlanması ilə bağlı təklif irəli sürülüb. Əlbəttə ki, mütəxəssislərin də fikriləri önəmlidir. Yəqin ki, mayın sonunda rəsmi qərar açıqlanacaq”.
Qeyd edək ki, “Qarabağ” futbol klubunun akademiyasında Rauf Əliyev, Maksim Medvedev və Raşad Sadiqov kimi tanınmış veteran futbolçular işləyir.

The "Qarabağ" football club wants to extend the contracts with all coaches working at the academy. Medianews.az reports that the manager of the academy, Nail Karimov, informed AZERTAC about this.
The official stated that an offer has been sent to the coaches regarding this: "A proposal has been made from our side to sign new contracts with them. Of course, the opinions of the specialists are also important. It is likely that an official decision will be announced at the end of May."
It should be noted that well-known veteran football players such as Rauf Aliyev, Maksim Medvedev, and Rashad Sadiqov work at the "Qarabağ" football club academy.