“Qarabağ” akademiyanın bütün məşqçilərinə yeni müqavilə təklif edib
“Qarabağ” futbol klubu akademiyada işləyən bütün məşqçilərlə müqavilənin müddətini uzatmaq istəyir. Medianews.az bildirir ki, bu barədə AZƏRTAC-a akademiyasının meneceri Nail Kərimov məlumat verib.
Funksioner bununla bağlı məşqçilərə təklif göndərildiyini bildirib: “Bizim tərəfimizdən onlara yeni müqavilənin bağlanması ilə bağlı təklif irəli sürülüb. Əlbəttə ki, mütəxəssislərin də fikriləri önəmlidir. Yəqin ki, mayın sonunda rəsmi qərar açıqlanacaq”.
Qeyd edək ki, “Qarabağ” futbol klubunun akademiyasında Rauf Əliyev, Maksim Medvedev və Raşad Sadiqov kimi tanınmış veteran futbolçular işləyir.

Футбольный клуб «Карабах» хочет продлить срок действия контрактов со всеми тренерами, работающими в академии. Об этом сообщает Medianews.az со ссылкой на менеджера академии Найла Керимова, который сообщил об этом АЗЕРТАДЖ.
Функционер заявил, что тренерам было направлено предложение по этому поводу: «С нашей стороны им было предложено заключить новый контракт. Конечно, мнение специалистов также важно. Вероятно, официальное решение будет объявлено в конце мая».
Отметим, что в академии футбольного клуба «Карабах» работают такие известные ветераны футбола, как Рауф Алиев, Максим Медведев и Рашад Садыгов.