Narkotik etirafından sonra serialdan uzaqlaşdırıldı:
İsmail Hacıoğlu narkotik maddə istifadə etdiyini etiraf etdikdən sonra rol aldığı “Cennetin Çocukları” serialının heyətindən çıxarılıb.
Medianews.az xəbər verir ki, bu barədə Türkiyə mediası məlumat yayıb.
Məlumata görə, İstanbul Baş Prokurorluğunun apardığı əməliyyat çərçivəsində saxlanılan aktyor ifadəsində narkotik istifadə etdiyini bildirib. İfadənin ictimailəşməsindən sonra onun serialdakı iştirakı dayandırılıb.
Serialda İ.Hacıoğlunun canlandırdığı “İskəndər” obrazını kimin oynayacağı  maraq doğurur. İddialara əsasən, rol üçün əsas namizəd kimi Alperen Duymaz göstərilir və onunla danışıqlara başlanılıb.
Daha əvvəl “Son Yaz” serialındakı rolu ilə tanınan A.Duymazın layihəyə qoşula biləcəyi xəbəri sosial şəbəkələrdə maraqla qarşılanıb.

После признания в наркотиках был отстранён от сериала:
После признания в наркотиках был отстранён от сериала: Вместо Исмаила Хаджоглу — неожиданный кандидат
После того как Исмаил Хаджиоглу признался в употреблении наркотиков, его исключили из состава сериала «Дети рая», в котором он снимался.
Как сообщает Medianews.az, об этом сообщают турецкие СМИ.
Согласно информации, в рамках операции, проводимой Главной прокуратурой Стамбула, актёр был задержан, и в показаниях признался в употреблении наркотиков. После оглашения этих показаний его участие в сериале было прекращено.
Вызывает интерес вопрос, кто сыграет роль «Искандера», которую исполнял И. Хаджиоглу. По слухам, основным кандидатом на эту роль является Альперен Дуймаз, с которым уже начались переговоры.
Ранее известный по роли в сериале «Последняя осень», А. Дуймаз, по сообщениям, может присоединиться к проекту, что вызвало интерес в социальных сетях.