Müştərilər məşhur aktyora etiraz etdilər -
Türkiyəli aktyorlar məşhur Ozan Güvən və Mehmet Aslantuğ İstanbulun Kadıköy rayonundakı bir məkanda etirazla qarşılaşıblar.
Medianews.az xəbər verir ki, Ozan Güvənin məkanda olduğunu görən bəzi müştərilər onun keçmiş sevgilisi Dəniz Bulutsuza qarşı zorakılıq işi ilə bağlı etirazlarını ifadə ediblər.
Qısa müddətdə digər müştərilərin də qoşulduğu etiraz nəticəsində məkanda gərginlik yaranıb.
Şahidlərin sözlərinə görə, Mehmet Aslantuğ etiraz edənləri sakitləşdirməyə çalışsa da, bu cəhdlər nəticə verməyib.
Məlumata görə, təxminən bir saat davam edən gərginlikdən sonra Ozan Güvən və Mehmet Aslantuğ məkanı tərk ediblər.
Qeyd edək ki, Ozan Güvənin keçmiş sevgilisi Dəniz Bulutsuza qarşı zorakılıq işi ilə bağlı ona verilmiş həbs cəzası apellyasiya instansiyası tərəfindən qüvvədə saxlanılıb. Hadisənin yenidən gündəmə gəlməsi Kadıköydəki etirazların əsas səbəbi kimi göstərilir.//Qafqazinfo

Турецкие актеры, известные Озн Гювен и Мехмет Аслантуг, столкнулись с протестом в одном из заведений района Кадыкёй в Стамбуле.
Medianews.az сообщает, что некоторые посетители, увидевшие Озна Гювена в заведении, выразили свои протесты в связи с делом о насилии против его бывшей возлюбленной Дениз Булутсу.
Вскоре к протесту присоединились и другие посетители, что вызвало напряжённость в заведении.
По словам очевидцев, Мехмет Аслантуг пытался успокоить протестующих, но эти попытки не увенчались успехом.
Согласно информации, спустя примерно час напряжённости Озн Гювен и Мехмет Аслантуг покинули заведение.
Отметим, что апелляционный суд оставил в силе приговор об аресте, вынесенный Оzn Гювену по делу о насилии в отношении его бывшей возлюбленной Дениз Булутсу. Повторное появление этого инцидента в новостях считается основной причиной протестов в Кадыкёе.//Qafqazinfo