Müştərilər məşhur aktyora etiraz etdilər -
Türkiyəli aktyorlar məşhur Ozan Güvən və Mehmet Aslantuğ İstanbulun Kadıköy rayonundakı bir məkanda etirazla qarşılaşıblar.
Medianews.az xəbər verir ki, Ozan Güvənin məkanda olduğunu görən bəzi müştərilər onun keçmiş sevgilisi Dəniz Bulutsuza qarşı zorakılıq işi ilə bağlı etirazlarını ifadə ediblər.
Qısa müddətdə digər müştərilərin də qoşulduğu etiraz nəticəsində məkanda gərginlik yaranıb.
Şahidlərin sözlərinə görə, Mehmet Aslantuğ etiraz edənləri sakitləşdirməyə çalışsa da, bu cəhdlər nəticə verməyib.
Məlumata görə, təxminən bir saat davam edən gərginlikdən sonra Ozan Güvən və Mehmet Aslantuğ məkanı tərk ediblər.
Qeyd edək ki, Ozan Güvənin keçmiş sevgilisi Dəniz Bulutsuza qarşı zorakılıq işi ilə bağlı ona verilmiş həbs cəzası apellyasiya instansiyası tərəfindən qüvvədə saxlanılıb. Hadisənin yenidən gündəmə gəlməsi Kadıköydəki etirazların əsas səbəbi kimi göstərilir.//Qafqazinfo

Turkish actors famous Ozan Güven and Mehmet Aslantuğ faced protest at a venue in the Kadıköy district of Istanbul.
Medianews.az reports that some customers who saw Ozan Güven at the venue expressed their protests regarding the violence case against his ex-girlfriend Deniz Bulutsuz.
As other customers joined the protest in a short time, tension arose at the venue.
According to witnesses, Mehmet Aslantuğ tried to calm the protesters, but these attempts were unsuccessful.
According to the information, after about an hour of tension, Ozan Güven and Mehmet Aslantuğ left the venue.
It should be noted that the prison sentence given to Ozan Güven regarding the violence case against his ex-girlfriend Deniz Bulutsuz was upheld by the appellate instance. The re-raising of the incident is shown as the main reason for the protests in Kadıköy. //Qafqazinfo