Müller həyat yoldaşından
"Bavariya"nın və Almaniya millisinin keçmiş futbolçusu Tomas Müller 17 illik evlilikdən sonra həyat yoldaşı Lizadan ayrılıb.
Bu barədə Medianews.az Oxu.Az-a istinadən xəbər verir.
Daha əvvəl yayılan məlumatlara görə, Liza Müller həyat yoldaşının MLS klubuna transferindən sonra onunla birlikdə Kanadaya köçməyib.
"Cütlük bir müddət əvvəl heç bir mübahisə və ya qalmaqal olmadan ayrılıb. Onlar bu barədə heç bir açıqlama verməyəcəklər. Xahiş edirik, bu mövzu ilə bağlı əlavə suallar verməyəsiniz", - deyə cütlüyün vəkili Kristian Şerts bildirib.
Qeyd edək ki, Tomas və Liza 2009-cu ilin dekabrında, hər ikisinin 20 yaşı olanda ailə qurmuşdular.
Hazırda 36 yaşında olan T.Müller "Vankuver" klubunda çıxış edir və MLS-in müntəzəm mövsümündə keçirdiyi 12 oyunda 4 qola imza atıb.

Former "Bayern" and Germany national team footballer Thomas Müller has divorced his wife Liza after 17 years of marriage.
This was reported to Oxu.Az by Medianews.az with reference.
According to previously released information, Liza Müller did not move to Canada with her husband after his transfer to the MLS club.
"The couple separated some time ago without any argument or scandal. They will not make any statements about this. Please do not ask additional questions on this matter," said the couple's lawyer Kristian Schertz.
It should be noted that Thomas and Liza got married in December 2009 when they were both 20 years old.
Currently 36 years old, T. Müller plays for the "Vancouver" club and has scored 4 goals in 12 matches during the MLS regular season.