Məşhur aktyorun evindən
Türkiyədə məşhurlara qarşı aparılan qadağan olunmuş maddələrlə bağlı istintaq çərçivəsində yeni bir məlumat yayılıb.
Medianews.az xəbər verir ki, aktyor Burak Deniz saxlanılan zaman evində axtarış aparılıb. Bu zaman aktyorun mənzilindən 1 qram çəkidə narkotik aşkarlanıb.
Qeyd edək ki, sonuncu əməliyyat zamanı 14 nəfər barəsində saxlanılma qərarı verilib. Onlardan 11-i nəzarətə götürülsə də, birinin xarici ölkədə olduğu bildirilib. Digər 2 şəxsin saxlanılması istiqamətində işlər isə davam edir./Axşam.az

New information has been released within the investigation concerning prohibited substances against celebrities in Turkey.
Medianews.az reports that when actor Burak Deniz was detained, a search was conducted at his home. During this, 1 gram of cannabis was found in the actor's apartment.
It should be noted that during the latest operation, arrest warrants were issued for 14 people. While 11 of them have been taken into custody, it was reported that one is in a foreign country. Efforts to detain the other 2 individuals are ongoing./Axşam.az