Məşhur aktrisa vəfat etdi -
Medianews.az Milli.Az-a istinadən xəbər verir ki, 80-ci illərin əfsanəvi "Ghostbusters" və "Charles in Charge" filmlərindəki rolları ilə tanınan məşhur aktrisa Cennifer Runyon 65 yaşında vəfat edib. Ailəsinin verdiyi açıqlamada Runyonun uzun və çətin bir xəstəliklə mübarizə apardığı bildirilib:
"Ötən cümə gecəsi sevimli Cenniferimiz vəfat etdi. Bu, uzun və çətin bir səyahət idi və ailəsinin əhatəsində başa çatdı. O, həmişə həyat eşqi, ailəsinə və dostlarına olan sədaqəti ilə xatırlanacaq. Rahat uyu, əziz Jenn" .
Aktyorun ölümünün dəqiq səbəbi rəsmi olaraq açıqlanmasa da, onun bir müddətdir ciddi sağlamlıq problemi ilə mübarizə apardığı məlum olub.

Famous actress passed away -
Medianews.az, citing Milli.Az, reports that the famous actress Jennifer Runyon, known for her roles in the legendary 80s films "Ghostbusters" and "Charles in Charge," has died at the age of 65. In a statement given by her family, it was noted that Runyon fought a long and difficult illness:
"Our beloved Jennifer passed away last Friday night. It was a long and difficult journey, and it ended surrounded by her family. She will always be remembered for her zest for life, and her loyalty to her family and friends. Rest in peace, dear Jenn."
Although the exact cause of the actor's death has not been officially announced, it has become known that she had been battling a serious health problem for some time.