Levandovski Avropanın köklü klubuna keçmək istəyir:
Mənbənin sözlərinə görə, futbolçu şəxsi olaraq xidmətlərini İtaliya klubuna təklif edib və onun agentləri artıq “rossoneri”nin nümayəndələri ilə ilk görüşü keçiriblər.
Bildirilir ki, Robertin MLS-dən maliyyə baxımından sərfəli təklifi var, lakin o, məhz “Milan”a keçidi üstün tutur. Bunun üçün isə komandanın mövsümün sonunda UEFA Çempionlar Liqasına vəsiqə qazanması vacibdir.
Xatırladaq ki, polşalı hücumçunun "Barselona" ilə hazırkı müqaviləsi bu ilin yayında başa çatır. 2025/2026 mövsümündə 37 yaşlı futbolçu 39 oyunda 17 qol vurub və 3 məhsuldar ötürmə edib./publika.az

Lewandowski wants to transfer to a prestigious European club:
According to the source, the player personally offered his services to the Italian club, and his agents have already held the first meeting with the representatives of "rossoneri".
It is reported that Robert has a financially favorable offer from MLS, but he prefers a move specifically to "Milan". For this to happen, it is important that the team qualifies for the UEFA Champions League at the end of the season.
Recall that the Polish forward's current contract with "Barcelona" expires this summer. In the 2025/2026 season, the 37-year-old player scored 17 goals in 39 matches and made 3 assists./publika.az