Həmin hadisədə 2 güllə yarası almışdı -
Kahramanmaraşda 14 yaşlı İsa Aras Mersinlinin məktəbə hücumu nəticəsində başından iki güllə yarası alan 11 yaşlı Almina Ağaoğlu bu səhər müalicə aldığı xəstəxanada vəfat edib.
Medianews.az “Qafqazinfo”ya istinadən xəbər verir ki, o, 18 gün idi ki, reanimasiyada müalicə alırdı.
Qeyd edək ki, hadisə Kahramanmaraş şəhərində yerləşən Ayser Çalık orta məktəbində baş verib. 14 yaşlı İsa Aras Mersinli atasına məxsus silahla məktəbə daxil olaraq şagird və müəllimlərə atəş açıb.
Hücum nəticəsində riyaziyyat müəllimi Ayla Kara da daxil olmaqla, ümumilikdə 10 nəfər həyatını itirib, bir neçə nəfər isə yaralanıb.

Almina Ağaoğlu, 11, who received two gunshot wounds to the head as a result of an attack at school by 14-year-old İsa Aras Mersinli in Kahramanmaraş, passed away this morning in the hospital where she was receiving treatment.
Medianews.az reports, citing "Qafqazinfo," that she had been receiving treatment in intensive care for 18 days.
It should be noted that the incident took place at Ayser Çalık Secondary School in Kahramanmaraş. İsa Aras Mersinli, 14, entered the school with a firearm belonging to his father and opened fire on students and teachers.
As a result of the attack, a total of 10 people, including mathematics teacher Ayla Kara, lost their lives, and several others were injured.