Flora Kərimovanın müalicəsi  -
Azərbaycanın Xalq artisti Flora Kərimova səhhətində yaranan narahatlıq səbəbindən xəstəxanaya yerləşdirilib.
Medianews .az xəbər verir ki, sənətkarın müalicə prosesi Heydər Əliyev Fondunin prezidenti Mehriban Əliyeva tərəfindən nəzarətə götürülüb.
Eyni zamanda, Azərbaycan Respublikası Prezidentinin köməkçisi, Heydər Əliyev Fondunun icraçı direktoru Anar Ələkbərov da xalq artistinə baş çəkib. O, həkimlərlə görüşərək müalicə prosesinin gedişi barədə ətraflı məlumat alıb.
Sənətkarın yaxınlarının verdiyi məlumata əsasən, Flora Kərimovanın vəziyyəti hazırda həkim nəzarəti altında stabildir və sağlamlığının bərpası istiqamətində bütün zəruri tibbi tədbirlər görülür./APA

Народная артистка Азербайджана Флора Керимова была госпитализирована из-за возникших проблем со здоровьем.
Medianews.az сообщает, что процесс лечения артистки находится под контролем президента Фонда Гейдара Алиева Мегрибан Алиевой.
В то же время помощник Президента Азербайджанской Республики, исполнительный директор Фонда Гейдара Алиева Анар Алекберов посетил народную артистку. Он встретился с врачами и получил подробную информацию о ходе лечения.
По информации, предоставленной близкими артистки, состояние Флоры Керимовой в настоящее время стабильно под наблюдением врачей, и принимаются все необходимые медицинские меры для восстановления её здоровья./APA