Elgiz və Xoşqədəm efirə QAYIDIR
Bir müddət əvvəl tanınmış aparıcılar Xoşqədəm Hidayətqızı və Elgiz Əkbərin ARB-də yayımlanan "Səni axtarıram" və "Elgizlə izlə" proqramları bağlansa da, onların telekanalla əməkdaşlığı davam edir.
Medianews.az Kontekst.az-a istinadən xəbər verir ki, Xoşqədəm Hidayətqızı və Elgiz Əkbər hazırda birlikdə yeni proqram üzərində işləyirlər.
Mənbənin verdiyi məlumata görə, yeni verilişin məzmunu və aparıcısının kim olacağı hələlik gizli saxlanılır. Lakin bəlli səbəbdən adı çəkilən aparıcılar özləri efirə çıxmayacaqlar. Onlardan biri yeni layihənin rəhbəri, digəri isə rejissoru kimi çalışacaqlar.

Несколько времени назад, несмотря на закрытие популярных ведущих Хошгаде́м Хидаятгызы и Элгиза Акбара программ "Я тебя ищу" и "Смотреть с Элгизом" на ARB, их сотрудничество с телеканалом продолжается.
Medianews.az, со ссылкой на Kontekst.az, сообщает, что Хошгаде́м Хидаятгызы и Элгиз Акбар в настоящее время совместно работают над новой программой.
По информации источника, содержание новой передачи и ведущий пока держатся в секрете. Однако по известным причинам упомянутые ведущие не будут выходить в эфир сами. Один из них будет работать руководителем нового проекта, другой – режиссёром.