Daha bir nəfər rəqs edən həkimin
Medianews.az "Unikal"a istinadən xəbər verir ki, pasiyent Babayeva İnci Həsən qızı "Büllur" klinikasında üzgərdirmə əməliyyatından sonra problemlərlə rastlaşdığını bildirib.
Onun sözlərinə görə, Gülbadə Abdullayevanın əməliyyatından sonra üz sinirləri zədələnib, ağrıları güclənib. İ.Babayeva həkimin qəbuluna düşə bilmədiyini deyir. O, əməliyyatdan sonra üz tikişlərinin ümumiyyətlə bağlanmadığını bildirib.
Qeyd edək ki, diplomu və lisenziyası olmayan Gülbadə Abdullayeva "estetik cərrah" kimi fəaliyyətini davam etdirir. Səhiyyə Nazirliyinin Analitik Ekspertiza Mərkəzindən bildirilmişdi ki, Abdullayeva Gülbadə Əlqismət qızının adı tibb işçilərinin vahid reyestrində mövcud deyil və tibbi fəaliyyətlə məşğul olmaq səlahiyyəti yoxdur. "Dr Gülü " kimi tanınan G.Abdullayeva xəstələrin üzərində qeyri-etik hərəkətləri ilə də tanınır. Dəfələrlə onunla bağlı şikayətlər səsləndirilsə də, hələ ki heç bir hüquqi addım atılmayıb.

There is a new complaint against Gülbadə Abdullayeva, known as "Dr. Gülü."
Medianews.az, citing "Unikal," reports that patient İnci Həsən qızı Babayeva stated that she encountered problems after a facial lifting operation at the "Büllur" clinic.
According to her, after Gülbadə Abdullayeva's operation, her facial nerves were damaged, and her pain intensified. İ.Babayev says she has not been able to get an appointment with the doctor. She also mentioned that the facial stitches did not close at all after the operation.
It should be noted that Gülbadə Abdullayeva, who does not possess a diploma or license, continues to operate as an "aesthetic surgeon." The Analytical Expertise Center of the Ministry of Health has stated that the name Gülbadə Əlqismət qızı Abdullayeva is not present in the unified register of medical workers and that she does not have authorization to engage in medical activities. G.Abdullayeva, known as "Dr. Gülü," is also known for unethical behavior towards patients. Although complaints have been repeatedly made against her, no legal action has been taken so far.