Çempionumuz sabah ailə qurur -
Medianews.az xəbər verir ki, tanınmış güləşçi Aysun adlı xanımla evlənir. Toy mərasimi iyunun 13-də Bakıda dəbdəbəli restoranlardan birində keçiriləcək.
Olimpiya çempionunun toyunda nazirlər və müavinləri, Olimpiya çempionları, komitə rəhbərləri, deputatlar, icra başçıları, və bir sıra ictimai-siyasi şəxslərin iştirak edəcəyi gözlənilir.
Qeyd edək ki, Toğrul Əsgərov 2012-ci ildə Londonda keçirilən Yay Olimpiya Oyunlarında qızıl medal qazanaraq Azərbaycan idman tarixində ən gənc Olimpiya çempionlarından biri kimi adını tarixə yazdırıb.//Manset.az

Знаменитый олимпийский чемпион Азербайджана, борец вольного стиля Тогрул Эсгеров создает семейную жизнь.
Как сообщает Medianews.az, известный борец женится на женщине по имени Айсун. Свадебная церемония состоится 13 июня в одном из роскошных ресторанов Баку.
Ожидается, что на свадьбе олимпийского чемпиона будут присутствовать министры и их заместители, олимпийские чемпионы, руководители комитетов, депутаты, главы исполнительных органов, а также ряд общественно-политических деятелей.
Отметим, что Тогрул Эсгеров в 2012 году на Летних Олимпийских играх в Лондоне завоевал золотую медаль, став одной из самых молодых Олимпийских чемпионов в истории азербайджанского спорта.//Manset.az