Çempionumuz sabah ailə qurur -
Medianews.az xəbər verir ki, tanınmış güləşçi Aysun adlı xanımla evlənir. Toy mərasimi iyunun 13-də Bakıda dəbdəbəli restoranlardan birində keçiriləcək.
Olimpiya çempionunun toyunda nazirlər və müavinləri, Olimpiya çempionları, komitə rəhbərləri, deputatlar, icra başçıları, və bir sıra ictimai-siyasi şəxslərin iştirak edəcəyi gözlənilir.
Qeyd edək ki, Toğrul Əsgərov 2012-ci ildə Londonda keçirilən Yay Olimpiya Oyunlarında qızıl medal qazanaraq Azərbaycan idman tarixində ən gənc Olimpiya çempionlarından biri kimi adını tarixə yazdırıb.//Manset.az

Medianews.az reports that the well-known wrestler is marrying a woman named Aysun. The wedding ceremony will be held on June 13 at one of the luxurious restaurants in Baku.
It is expected that ministers and their deputies, Olympic champions, committee heads, deputies, executive heads, and several prominent public-political figures will attend the Olympic champion's wedding.
It should be noted that Toğrul Əsgərov made history as one of the youngest Olympic champions in Azerbaijan's sports history by winning the gold medal at the 2012 Summer Olympic Games held in London.//Manset.az