Bu tarixdə doğulanlara sirr verməyin –
Astroloqlar və numeroloqlar bildirirlər ki, doğum tarixi insanın sirr saxlama qabiliyyətinə təsir göstərə bilər.
Medianews.az xəbər verir ki, onların araşdırmasına görə, müəyyən günlərdə doğulan insanlar çox ünsiyyətcil olduqları üçün gizli məlumatı qorumaqda çətinlik çəkirlər.
5, 14, 23-də doğulanlar – təbii ünsiyyətcil, danışmaq onlar üçün həyat tərzidir, buna görə sirr saxlamaq çətin olur.
27-də doğulanlar – cazibədar və sosialdırlar, lakin həddindən artıq entuziazmları gizliliyi poza bilər.
2, 12, 21, 30-da doğulanlar – xarizmatik və enerjili söhbətcil insanlardır, bəzən “danışan radio”ya çevrilirlər.
8, 17, 26-da doğulanlar – yaradıcı və maraqlıdırlar, öyrəndiklərini paylaşmaq ehtiyacı sirrləri açıqlamalarına səbəb ola bilər.

Do not call those born on this date secret –
Astrologers and numerologists state that the date of birth can affect a person's ability to keep secrets.
Medianews.az reports that according to their research, people born on certain days are very sociable, so they have difficulty protecting confidential information.
Those born on the 5th, 14th, and 23rd – naturally sociable, talking is their lifestyle, so it is difficult for them to keep secrets.
Those born on the 27th – charming and social, but excessive enthusiasm can disrupt confidentiality.
Those born on the 2nd, 12th, 21st, and 30th – charismatic and energetic talkative people, sometimes turning into a "talking radio."
Those born on the 8th, 17th, and 26th – creative and curious, the need to share what they learn can lead them to reveal secrets.