Bu rayonlarda qaz olmayacaq
Mayın 12-də Hacıqabul və Neftçala rayonlarının bəzi qəsəbə və kəndlərinin qaz təchizatında müvəqqəti fasilə yaranacaq.
Bu barədə Medianews.az-a Azərbaycan Dövlət Neft Şirkətinin (SOCAR) "Azəriqaz" İstehsalat Birliyinin Salyan Regional Qaz İstismarı İdarəsindən məlumat verilib.
Bildirilib ki, görüləcək təmir işləri ilə əlaqədar saat 10:00-dan etibarən işlər başa çatanadək Hacıqabul rayonu Muğan qəsəbəsinin, həmçinin Neftçala rayonu Boyad və Ballıcallı kəndlərinin qaz təchizatında müvəqqəti fasilə yaranacaq.

On May 12, there will be a temporary interruption in the gas supply to some settlements and villages in the Hajigabul and Neftchala districts.
According to information provided to Medianews.az by the Salyan Regional Gas Operation Department of the "Azerigaz" Production Unit of the State Oil Company of Azerbaijan Republic (SOCAR).
It was stated that due to repair works to be carried out, from 10:00 AM until the completion of the works, there will be a temporary interruption in the gas supply to the Mughan settlement of Hajigabul district, as well as to the Boyad and Ballcalli villages of Neftchala district.