Bred Pitt Ancelina Coliyə
Hollivud ulduzu Ancelina Coli keçmiş həyat yoldaşı Bred Pitt ilə məhkəmə çəkişməsində qismən üstünlük əldə edib.
Medianews.az xəbər verir ki, ABŞ-ın Los-Anceles Məhkəməsi Pittin Colidən onların şərab zavodu ilə bağlı 22 şəxsi mesajın təqdim olunması barədə vəsatətini rədd edib. Hakim bildirib ki, bu yazışmalar vəkil-müştəri sirri ilə qorunur və Pitt bunun əksini sübut edə bilməyib.
Beləliklə, məhkəmə əvvəlki qərarı qüvvədə saxlayıb. Qeyd olunub ki, gələcəkdə yeni faktlar ortaya çıxarsa, məsələ yenidən araşdırıla bilər.
Eyni zamanda, Colinin Pittə qarşı 33 min dollar cərimə tələbi də təmin edilməyib. Məhkəmə Pittin mövqeyində müəyyən hüquqi əsasların olduğunu nəzərə alıb.//Milli.Az

Hollywood star Angelina Jolie has gained partial advantage in the legal dispute with her ex-husband Brad Pitt.
Medianews.az reports that the Los Angeles Court in the USA rejected Pitt's motion to provide 22 personal messages related to their winery from Jolie. The judge stated that these communications are protected by attorney-client privilege, and Pitt has not proven otherwise.
Thus, the court upheld the previous decision. It was noted that if new facts emerge in the future, the issue may be re-examined.
At the same time, Jolie's claim for a $33,000 fine against Pitt was also not approved. The court considered that Pitt's position has certain legal grounds.//Milli.Az