Boşanma ərəfəsində olduğu xanımını öldürdü -
Medianews.az Milli.Az-a istinadən xəbər verir ki, boşanma mərhələsində olduğu həyat yoldaşı Özləm Aslanı marketə gedərkən saxlayan Nihat Aslan ağır cinayət törədib.
Belə ki, Nihat Aslan həyat yoldaşının yolunu kəsərək ona hücum edib və ağır xəsarətlər yetirib. Üç uşaq anası olan Özləm Aslan ətrafdakı vətəndaşların bütün səylərinə baxmayaraq hadisə yerində həyatını itirib.
Hadisədən sonra qaçaraq bir dostunun evində gizlənən şübhəli şəxs polisin apardığı əməliyyat-axtarış tədbirləri nəticəsində qısa müddət ərzində tapılaraq saxlanılıb.

He killed his wife who was on the verge of divorce -
Medianews.az reports, referring to Milli.Az, that Nihat Aslan, who intercepted his wife Özlem Aslan, whom he was in the process of divorcing, while she was going to the market, committed a serious crime.
Namely, Nihat Aslan blocked his wife's way, attacked her, and inflicted severe injuries. Özlem Aslan, a mother of three children, despite the efforts of the surrounding citizens, died at the scene.
After the incident, the suspect fled and hid at a friend's house, but was found and arrested in a short time as a result of the police's operational-search measures.