Bəzi şəxslərə pulsuz
Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin tabeliyində Sosial Xidmətlər Agentliyi əlilliyi müəyyən olunmuş şəxslər və şəhid ailələri üçün Salyan rayonunda 12 ədəd üçotaqlı mənzilin satın alınması üçün tender elan olunub.
Medianews.az Oxu.Az-a istinadən xəbər verir ki, mənzillərin şəhid ailələri və əlilliyi olan şəxslərə verilməsi planlaşdırılıb.
Belə ki, 12 mənzilin tikilməsi üçün ehtimal olunan qiymət 1 milyon 188 min manatdır.
Xatırladaq ki, daha əvvəl sözügedən rayonda üç otaqdan ibarət altı, iki otaqdan ibarət doqquz mənzilin satın alınması, həmçinin Neftçalada hər biri üç otaqdan ibarət 20 mənzilin alınması üçün tender elan edilmişdi.

Free for some individuals
The Social Services Agency under the Ministry of Labor and Social Protection of the Population has announced a tender for the purchase of 12 three-room apartments in the Salyan district for persons with disabilities and families of martyrs.
Medianews.az reports, citing Oxu.Az, that the apartments are planned to be given to families of martyrs and persons with disabilities.
Thus, the estimated price for the construction of 12 apartments is 1 million 188 thousand manats.
It should be recalled that earlier, a tender was announced for the purchase of six three-room and nine two-room apartments in the aforementioned district, as well as for the purchase of 20 three-room apartments in Neftchala.