22 iyul tarixindən etibarən paytaxtın Nizami rayonu, Musa Əliyev küçəsinin bir hissəsində (Q.Qarayev pr-dən 8-ci km bazarınadək) təmir işlərinə başlanılacaq.
Bu barədə Medianews.az -a Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyindən (AAYDA) məlumat verilib.
Təmir müddətində işlərin gedişinə uyğun olaraq nəqliyyat vasitələrinin hərəkəti mərhələli şəkildə qismən və ya tam məhdudlaşdırılacaq.
Sürücülərə aparılan işlərə anlayışla yanaşmaq, səfərlərini əvvəlcədən planlaşdırmaq və mümkün olduqda alternativ yollardan istifadə etmək tövsiyə olunur.

С 22 июля в столичном районе Низами будет начат ремонт на части улицы Мусы Алиева (от проспекта Г. Гараева до рынка на 8-м км).
Об этом сообщается агентству Medianews.az от Государственного агентства автомобильных дорог Азербайджана (ААЯДА).
В период ремонта движение транспортных средств будет поэтапно частично или полностью ограничено в зависимости от хода работ.
Водителям рекомендуется с пониманием отнестись к проводимым работам, планировать свои поездки заранее и по возможности пользоваться альтернативными маршрутами.