22 iyul tarixindən etibarən paytaxtın Nizami rayonu, Musa Əliyev küçəsinin bir hissəsində (Q.Qarayev pr-dən 8-ci km bazarınadək) təmir işlərinə başlanılacaq.
Bu barədə Medianews.az -a Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyindən (AAYDA) məlumat verilib.
Təmir müddətində işlərin gedişinə uyğun olaraq nəqliyyat vasitələrinin hərəkəti mərhələli şəkildə qismən və ya tam məhdudlaşdırılacaq.
Sürücülərə aparılan işlərə anlayışla yanaşmaq, səfərlərini əvvəlcədən planlaşdırmaq və mümkün olduqda alternativ yollardan istifadə etmək tövsiyə olunur.

Starting from July 22, repair works will begin on a section of Musa Aliyev Street in the Nizami district of the capital (from Q. Garayev Avenue to the 8th km market).
This information was provided to Medianews.az by the State Agency of Azerbaijan Automobile Roads (AAYDA).
During the repair period, the movement of vehicles will be partially or completely restricted in stages according to the progress of the works.
Drivers are advised to approach the ongoing works with understanding, plan their trips in advance, and use alternative routes if possible.