Bakıda ağır qəza - Ölən və yaralananlar var
Yasamal rayonu, Kənar dairəvi yolda minik avtomobili "Kamaz"la toqquşması nəticəsində ölən və xəsarət alanlar var.
Bildirilib ki, "112" qaynar telefon xəttinə paytaxtın Yasamal rayonu, Kənar dairəvi yolda yol-nəqliyyat qəzasının baş verməsi və vətəndaşların avtomobildə sıxılı vəziyyətdə qalması barədə məlumat daxil olub.
"Toyota" markalı minik avtomobilinin hərəkətdə olan "Kamaz" markalı yük avtomobilinə çırpılması nəticəsində yol-qəza hadisəsinin baş verdiyi və vətəndaşların deformasiyaya uğramış minik avtomobilində sıxılı vəziyyətdə qaldığı müəyyən olunub.
Xilasedicilər tərəfindən müxtəlif dərəcəli bədən xəsarətləri almış üç nəfər xilas edilib, həyatını itirmiş bir nəfərin meyiti aidiyyəti üzrə təhvil verilib.

In Yasamal district, there are fatalities and injuries as a result of a collision between a passenger car and a "Kamaz" on the Outer Ring Road.
This information was provided to Medianews.az by the Ministry of Emergency Situations.
It was reported that a notification was received on the "112" emergency hotline about a traffic accident on the Outer Ring Road in Yasamal district of the capital and citizens being trapped inside the vehicle.
It was determined that the traffic accident occurred as a result of a collision between a "Toyota" brand passenger car and a moving "Kamaz" brand cargo truck, and citizens were trapped in the deformed passenger car.
Rescuers saved three people who had suffered injuries of varying degrees, and the body of one deceased person was handed over to the relevant authorities.