Bakıda ağır qəza - Ölən və yaralananlar var
Yasamal rayonu, Kənar dairəvi yolda minik avtomobili "Kamaz"la toqquşması nəticəsində ölən və xəsarət alanlar var.
Bildirilib ki, "112" qaynar telefon xəttinə paytaxtın Yasamal rayonu, Kənar dairəvi yolda yol-nəqliyyat qəzasının baş verməsi və vətəndaşların avtomobildə sıxılı vəziyyətdə qalması barədə məlumat daxil olub.
"Toyota" markalı minik avtomobilinin hərəkətdə olan "Kamaz" markalı yük avtomobilinə çırpılması nəticəsində yol-qəza hadisəsinin baş verdiyi və vətəndaşların deformasiyaya uğramış minik avtomobilində sıxılı vəziyyətdə qaldığı müəyyən olunub.
Xilasedicilər tərəfindən müxtəlif dərəcəli bədən xəsarətləri almış üç nəfər xilas edilib, həyatını itirmiş bir nəfərin meyiti aidiyyəti üzrə təhvil verilib.

В районе Ясамал на Кенар Дайреви дороге в результате столкновения легкового автомобиля с "Камазом" есть погибшие и пострадавшие.
Об этом сообщает Medianews.az со ссылкой на информацию от Министерства по чрезвычайным ситуациям.
Сообщается, что на горячую линию "112" поступила информация о дорожно-транспортном происшествии на Кенар Дайреви дороге в районе Ясамал столицы и о том, что граждане зажаты в автомобиле.
Установлено, что в результате столкновения легкового автомобиля марки "Тойота" с движущимся грузовым автомобилем марки "Камаз" произошло ДТП, и граждане оказались зажаты в деформированном легковом автомобиле.
Спасателями были освобождены трое человек с различными телесными повреждениями, тело одного погибшего передано по соответствующим каналам.