Bacısının yanında gördüyü şəxsi öldürdü -
Türkiyədə 25 yaşlı Serhat K bacısının yanında gördüyü həmyaşıdı Murat Yaşarı küçədə baş verən mübahisə zamanı bıçaqlayıb.
Medianews.az xəbər verir ki, Gaziosmanpaşa rayonun Karadeniz məhəlləsində gecə saatlarında baç verib.
İddiaya görə, tərəflər arasında başlayan mübahisə qısa müddətdə davaya çevrilib. Serhat K üzərində olan bıçaqla Murat Yaşarı hər iki ayağından yaralayıb və hadisə yerindən qaçıb
Təcili tibbi yardım yaralını xəstəxanaya çatdırsa da, onun həyatını xilas etmək mümkün olmayıb.
Hadisədən sonra qaçan şübhəli polis tərəfindən saxlanılaraq istintaqa təhvil verilib. İlkin məlumata görə, münaqişənin “qız məsələsi” zəminində baş verdiyi bildirilir.
Hadisə anı və şübhəlinin qaçması ərazidəki təhlükəsizlik kamerası və şahidlərin mobil telefonları tərəfindən qeydə alınıb.

He killed the person he saw next to his sister -
In Turkey, 25-year-old Serhat K stabbed his peer Murat Yaşar, whom he saw next to his sister, during an argument that occurred on the street.
Medianews.az reports that the incident happened in the Karadeniz neighborhood of Gaziosmanpaşa district late at night.
According to the allegation, the dispute that began between the parties quickly escalated into a fight. Serhat K wounded Murat Yaşar in both legs with a knife he was carrying and fled the scene.
Although emergency medical services transported the injured to the hospital, it was not possible to save his life.
After the incident, the suspect who fled was caught by the police and handed over to the investigation. Initial information indicates that the conflict occurred over a "girl issue."
The moment of the incident and the suspect’s escape were recorded by security cameras in the area and witnesses’ mobile phones.