23 yaş fərqlə baş rolları oynayacaqlar
Medianews.az Bakıvaxtı.az-a istinadən xəbər verir ki, filmdə baş qəhrəmanları 27 yaşlı Devrim Özkan və 50 yaşlı Mehmet Günsür canlandıracaq. Onlar filmdə Dəniz və Özgür obrazında olacaqlar.
“Aşk Tesadüfleri Sever 1”in davamı olaraq çəkilən layihədə sevdiyi qadının ürəyi ilə yaşayan Özgür yenidən aşiq olur. Həm maraqlı bir sevgi hekayəsi olan, həm də orqan bağışlanmasının vacibliyini vurğulayan filmdə Belçim Bilgin, Ayda Aksel və Serkan Altunorak da rol alacaq.
Nümayiş tarixi 20 noyabra planlaşdırılan filmdə aktyorlar arasındakı yaş fərqi sosial mediada müzakirələrə səbəb olub. Bəzi istifadəçilər Devrim Özkanın hər zaman özündən yaşça böyük həmkarlarla rol paylaşdığını vurğulayıblar.
Qeyd edək ki, Devrim Özkan hazırda “Yeraltı” Ceylan obrazını canlandırır. Mehmet Günsür isə “Kıskanmak” serialında Halit Paşazade obrazına həyat verir. Mehmet Günsür 2011-ci ildə yayımlanan “Aşk Tesadüfleri Sever 1”də Özgür obrazını canlandırmışdı. Dəniz obrazına həyat verən Belçim Bilgin idi. O, qəza nəticəsində həyatını itirir, ürəyi isə sevdiyi adama, Özgürə verilir.

23 years difference they will play the leading roles
The third part of the film "Aşk Tesadüfleri Sever," the first two parts of which were released earlier, is being filmed.
Medianews.az, citing Bakıvaxtı.az, reports that the main characters in the film will be played by 27-year-old Devrim Özkan and 50-year-old Mehmet Günsür. They will portray the characters Deniz and Özgür in the film.
As a continuation of "Aşk Tesadüfleri Sever 1," in the project being filmed, Özgür, who lives with the heart of the woman he loves, falls in love again. The film, which is both an interesting love story and emphasizes the importance of organ donation, will also feature Belçim Bilgin, Ayda Aksel, and Serkan Altunorak.
The premiere date of the film, planned for November 20, has sparked discussions on social media about the age difference between the actors. Some users pointed out that Devrim Özkan has always shared the screen with colleagues older than herself.
It should be noted that Devrim Özkan currently plays the character Ceylan in "Yeraltı." Mehmet Günsür portrays the character Halit Paşazade in the series "Kıskanmak." Mehmet Günsür played the character Özgür in "Aşk Tesadüfleri Sever 1," which was released in 2011. Belçim Bilgin portrayed the character Deniz. She dies as a result of an accident, and her heart is given to the loved one, Özgür.