23 yaş fərqlə baş rolları oynayacaqlar
Medianews.az Bakıvaxtı.az-a istinadən xəbər verir ki, filmdə baş qəhrəmanları 27 yaşlı Devrim Özkan və 50 yaşlı Mehmet Günsür canlandıracaq. Onlar filmdə Dəniz və Özgür obrazında olacaqlar.
“Aşk Tesadüfleri Sever 1”in davamı olaraq çəkilən layihədə sevdiyi qadının ürəyi ilə yaşayan Özgür yenidən aşiq olur. Həm maraqlı bir sevgi hekayəsi olan, həm də orqan bağışlanmasının vacibliyini vurğulayan filmdə Belçim Bilgin, Ayda Aksel və Serkan Altunorak da rol alacaq.
Nümayiş tarixi 20 noyabra planlaşdırılan filmdə aktyorlar arasındakı yaş fərqi sosial mediada müzakirələrə səbəb olub. Bəzi istifadəçilər Devrim Özkanın hər zaman özündən yaşça böyük həmkarlarla rol paylaşdığını vurğulayıblar.
Qeyd edək ki, Devrim Özkan hazırda “Yeraltı” Ceylan obrazını canlandırır. Mehmet Günsür isə “Kıskanmak” serialında Halit Paşazade obrazına həyat verir. Mehmet Günsür 2011-ci ildə yayımlanan “Aşk Tesadüfleri Sever 1”də Özgür obrazını canlandırmışdı. Dəniz obrazına həyat verən Belçim Bilgin idi. O, qəza nəticəsində həyatını itirir, ürəyi isə sevdiyi adama, Özgürə verilir.

Снимается третья часть фильма "Любовь любит случайности", две части которого были ранее опубликованы.
Medianews.az со ссылкой на Bakıvaxtı.az сообщает, что главные роли в фильме исполнят 27-летний Деврим Озкан и 50-летний Мехмет Гюнсюр. Они сыграют образы Дениза и Озгюра.
В проекте, который является продолжением "Любовь любит случайности 1", Озгюр, живущий с сердцем женщины, которую любит, снова влюбляется. В фильме, который одновременно является интересной любовной историей и подчеркивает важность донорства органов, также сыграют Бельчим Билгин, Айда Акcель и Серкан Алтунорек.
Премьера фильма, запланированная на 20 ноября, вызвала обсуждения в социальных сетях из-за возрастного разрыва между актерами. Некоторые пользователи подчеркнули, что Деврим Озкан всегда играет вместе с коллегами старше себя.
Отметим, что в настоящее время Деврим Озкан исполняет роль Джейлан в "Yeraltı". Мехмет Гюнсюр играет образ Халит Пашазаде в сериале "Kıskanmak". Мехмет Гюнсюр в 2011 году исполнил роль Озгюра в фильме "Любовь любит случайности 1". Роль Дениза исполнила Бельчим Билгин. Она погибает в аварии, а ее сердце передается любимому человеку, Озгюру.