Pirşağı və Ləhic bağlarında
Bu gün Maştağa Enerji Təchizatı və Satışı İdarəsinin (ETSİ) ərazisində 35/10/6 kV-luq "Pirşağı" yarımstansiyasından çıxan 580. 1 və 2 nömrəli hava xətlərində təmir işləri aparılacaq.
Bu barədə Medianews.az-a "Azərişıq" ASC-dən məlumat verilib.
Bildirilib ki, bununla əlaqədar olaraq saat 10:00-dan 14:30-dək Pirşağı bağlar massivi və Ləhic bağları adlanan ərazilərdə elektrik enerjisinin verilişində məhdudiyyət olacaq.
Qeyd olunub ki, təmir, yenidənqurma və güc artımı işləri tamamlandıqdan sonra həmin ərazilər daha keyfiyyətli elektrik enerjisi ilə təmin olunacaq.

In the Pirşağı and Ləhic gardens There will be no light.
Today, maintenance work will be carried out on the 580. 1 and 2 numbered overhead lines exiting the 35/10/6 kV "Pirşağı" substation located in the territory of the Mashtagha Energy Supply and Sales Department (ETSİ).
According to information provided to Medianews.az by "Azerishiq" JSC.
It was reported that, in connection with this, there will be restrictions on the electricity supply in the areas called Pirşağı garden massif and Lahij gardens from 10:00 to 14:30.
It was noted that after the completion of maintenance, reconstruction, and capacity increase works, these areas will be supplied with higher quality electricity.